Jeepem wbił się w słup

Wypadek w Łodzi
Wypadek w Łodzi
Źródło wideo: TVN24
Źródło zdj. gł.: TVN24
Tragiczny wypadek w Łodzi. Jedna osoba nie żyje, a dwie trafiły do szpitala po tym jak kierowca jeepa zjechał na tory tramwajowe i uderzył w słup.

Do zdarzenia doszło około 1 w nocy na jednej z łódzkich ulic. Według pierwszych ustaleń policji auto jechało z centrum i z niewyjaśnionych przyczyn przejechało przez tory tramwajowe uderzając w słup trakcji. Po przyjeździe służb na miejsce, wszystkie osoby znajdowały się poza autem. Mimo natychmiastowej reanimacji nie udało się uratować 50-letniego mężczyzny. Dwaj 18-latkowie niegroźnie ranni trafili do szpitala.

Dotychczas policji nie udało się ustalić, kto kierował pojazdem.

Źródło: tvn24

Czytaj także: