Źródło wideo: TVN24
Źródło zdj. gł.: TVN24
Do zdarzenia doszło około 1 w nocy na jednej z łódzkich ulic. Według pierwszych ustaleń policji auto jechało z centrum i z niewyjaśnionych przyczyn przejechało przez tory tramwajowe uderzając w słup trakcji. Po przyjeździe służb na miejsce, wszystkie osoby znajdowały się poza autem. Mimo natychmiastowej reanimacji nie udało się uratować 50-letniego mężczyzny. Dwaj 18-latkowie niegroźnie ranni trafili do szpitala.
Dotychczas policji nie udało się ustalić, kto kierował pojazdem.
Źródło: tvn24