"Hera koka hasz LSD". Internauci w jedną dobę zebrali pieniądze na teledysk

Karolina Czarnecka/ PolakPotrafiSukces utworu "Hera koka hasz LSD" zachęcił Karolinę Czarnecką do zrobienia teledysku

Jej występ na 35. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu zrobił furorę. Utwór "Hera koka hasz LSD" podbił internet. Na YouTubie obejrzało go ponad 7 mln osób. Sukces zachęcił Karolinę Czarnecką do zrobienia teledysku. Poprosiła internautów o wsparcie. W ciągu doby uzbierała się potrzebna kwota. A pieniądze nadal płyną.

"Jesteście niesamowici! Cała kwota uzbierała się w ciągu JEDNEJ doby? To po prostu piękne, że mam takie wsparcie. Muszę teraz zrobić wszystko żeby nie zawieść ani Was, ani siebie. Czeka mnie dużo owocnej pracy przy teledysku" - napisała na portalu społecznościowym Karolina Czarnecka.

7 milionów na YouTubie

Karolina Czarnecka jest studentką wydziału aktorskiego Akademii Teatralnej w Warszawie. Na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu wykonała trzy utwory, ale to "Hera koka hasz LSD" (cover piosenki "Heroin and Cocain" grupy The Tiger Lillies) oczarował publiczność i zainteresował internautów. Ponad 7 mln osób odsłuchało za pośrednictwem serwisu YouTube, jak śpiewa "LSD, hera, koka i hasz, podziel się z kolegami, czym masz".

Sukces zachęcił studentkę do zrealizowania teledysku. "Nakręcenie autorskiego wideoklipu dałoby mi możliwość podkreślenia i wydobycia sensów mojej interpretacji utworu" - podkreślała.

"Szczerze zszokowana"

Kwota, która była jej potrzebna, to zaledwie 8 tys. złotych. "Choć mogłoby się wydawać, że skoro ma siedem milionów na YouTubie, jest milionerką, to niestety tak nie jest" - napisała i poprosiła, by ci, którzy "chcą wesprzeć jej projekt", wpłacali pieniądze. W niecałą dobę na koncie pojawiła się potrzebna kwota. A pieniądze nadal są wpłacane.

"Jestem szczerze zszokowana odzewem, naprawdę. Dzięki Wam na pewno powstanie teledysk do "Hera koka hasz LSD". Kolejnym celem jest EPka (krótka płyta), która będzie oczywiście jedną z nagród. Będziecie mogli ją wybrać po przekroczeniu 150% wsparcia. Już niebawem więcej info na jej temat... " - zapowiada Karolina Czarnecka.

Autor: jl//rzw/zp / Źródło: tvn24

Źródło zdjęcia głównego: Karolina Czarnecka/ PolakPotrafi

Pozostałe wiadomości