"Elka" potrąciła dziecko

"Elka" potrąciła dziewczynkę
"Elka" potrąciła dziewczynkę
Źródło wideo: Materiał policji w Zabrzu- film bez dźwięku/fot.
Źródło zdj. gł.: Materiał policji w Zabrzu- film bez dźwięku/fot.
5-letnia dziewczynka została ranna po tym, jak potrącił ją samochód nauki jazdy. Dziecko ma uraz głowy, kręgosłupa oraz nogi.

Do wypadku doszło w czwartek po południu na placu Warszawskim w Zabrzu. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 18-letnia kursantka jadąc samochodem marki Toyota potrąciła 5-letnią dziewczynkę. Dziecko wpadło pod auto po tym, jak wbiegło na ulicę.

Chwilę wcześniej 5-latka wraz z grupą innych dzieci wróciła do Zabrza z wycieczki autokarowej.

Poszkodowana dziewczynka została przewieziona do Centrum Pediatrii w Zabrzu. Lekarze stwierdzili u niej uraz głowy, kręgosłupa oraz jednej z kończyn

Sprawę wyjaśnia policja.

Źródło: tvn24.pl

Czytaj także: