Dwie osoby spłonęły w aucie

 
24-latka i 17-latka zginęli po uderzeniu w drzewo
Źródło zdj. gł.: Kontakt 24
Tragedia na drodze krajowej nr 15 w miejscowości Wolenice (woj. wielkopolskie). Samochód osobowy wjechał w drzewo, po czym zapalił się. Pasażerowie auta, 24-letni mężczyzna i 17-letnia kobieta, zginęli na miejscu. Zdjęcia z miejsca wypadku przesłał do redakcji Kontaktu 24 @chester_1983.

Źródło: Kontakt 24

Czytaj także: