"O kurde, człowiek jedzie pod prąd!". Kobietę na autostradzie nagrał inny kierowca, była pijana

Autor:
ek,
mj,
MAK/
tam
Źródło:
Kontakt 24, tvn24.pl
Do zdarzenia doszło na autostradzie A1
Do zdarzenia doszło na autostradzie A1Kontakt 24/ Bartosz
wideo 2/5
Kontakt 24Do zdarzenia doszło na autostradzie A1

Kierująca oplem jechała pod prąd autostradą A1 między węzłami Bytom i Zabrze Północ (Śląskie). Niebezpieczną sytuację zarejestrowała kamera w samochodzie kierowcy, który nagranie przesłał na Kontakt 24. Jak informuje policja, 64-latka kierująca autem była pijana.

Do zdarzenia doszło w sobotę (7 maja) około godziny 19. - Jechałem autostradą od strony Zabrza i zauważyłem starszą panią, która jedzie pod prąd. Jechała szybko. Kierowcy trąbili, migali światłami, ale pani jakby nic sobie z tego nie robiła. Sytuacja stwarzała niebezpieczeństwo. Wyprzedzał mnie wtedy samochód i musiał uciekać przed autem z naprzeciwka - mówi pan Bartosz, autor nagrania, które przesłał na Kontakt 24.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Mężczyzna zgłosił sprawę na policję.

Kobieta miała ponad 2,5 promila alkoholu

Jak przekazała nam aspirant Anna Oczkiewicz z Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu, po zgłoszeniu funkcjonariusze zatrzymali 64-letnią kobietę. - Była nietrzeźwa. W organizmie miała ponad 2,5 promila alkoholu, kierowała pojazdem oplem - poinformowała oficer prasowy.

Sprawa kobiety, która pod prąd jechała śląskim odcinkiem A1, została skierowana do sądu.

Czytaj też: Jechała "tylko po jajka", wybrała drogę pod prąd. "Tłumaczyła, że ma prawie 80 lat i przepisy jej nie obowiązują"

Pod prąd na A1Kontakt 24/ Bartosz

Autor:ek, mj, MAK/ tam

Źródło: Kontakt 24, tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Kontakt 24/ Bartosz

Pozostałe wiadomości