Były minister sprawcą kolizji

Antoni Macierewicz doprowadził do kolizji
Antoni Macierewicz doprowadził do kolizji
Źródło wideo: TVN Warszawa
Źródło zdj. gł.: TVN Warszawa
Sobotni wieczór okazał się wyjątkowo niespokojny dla byłego ministra spraw wewnętrznych Antoniego Macierewicza. Na jednym z warszawskich skrzyżowań Macierewicz zajechał drogę nadjeżdżającemu z naprzeciwka renault. W efekcie oba auta uderzyły w słupy. Nikt nie został ranny.

Pierwsze informacje o tym zdarzeniu otrzymaliśmy od internautów na platformę Kontakt TVN24. Do kolizji doszło na skrzyżowaniu ul. Budowlanej i Wysockiego.

Fot. TVN Warszawa
Fot. TVN Warszawa
Źródło zdjęcia: TVN Warszawa
Fot. TVN Warszawa
Fot. TVN Warszawa
Źródło zdjęcia: TVN Warszawa

A "Życie Warszawy" opisuje, co się wydarzyło: Samochód byłego ministra uderzył w sygnalizator świetlny, drugie auto wpadło na latarnię i na niej zawisło. Nikt nie odniósł obrażeń. Zdarzenie spowodowało duże utrudnienia w ruchu.

Jak podaje TVN Warszawa, informacje o kolizji z udziałem byłego ministra nieoficjalnie potwierdza policja. Macierewicz nie chciał komentować zdarzenia.

CZYTAJ WIĘCEJ NA tvnwarszawa.pl

mon/iga

Fot. TVN Warszawa
Fot. TVN Warszawa
Źródło zdjęcia: TVN Warszawa
Fot. TVN Warszawa
Fot. TVN Warszawa
Źródło zdjęcia: TVN Warszawa

Źródło: Życie Warszawy, TVN Warszawa, Kontakt TVN24

Czytaj także: