Budowa metra ruszyła z poślizgiem

Budowa trzech stacji centralnego odcinka II linii metra zaczęła się z miesięcznym opóźnieniem. Dwie kolejne wystartują prawdopodobnie z jeszcze większym poślizgiem. Ratusz ujawnił wreszcie harmonogram inwestycji. Harmonogram, który jest już nieaktualny.

Źródło: tvnwarszawa.pl

Czytaj także: