6 osób rannych w wypadku busa

Groźny wypadek na krajowej "siódemce"
Groźny wypadek na krajowej "siódemce"
Źródło wideo: TVN24
Źródło zdj. gł.: TVN24
Groźny wypadek na krajowej "siódemce" w okolicy miejscowości Witramowo pod Nidzicą. Na prostym odcinku drogi zderzył się bus z samochodem osobowym. Sześć osób zostało rannych.

Do wypadku doszło w środę późnym popołudniem w okolicy miejscowości Waplewo i Witranowo koło Nidzicy w województwie warmińsko-mazurskim. Doszło tam do zderzenia busa z osobowym oplem.

Bus w wyniku zderzenia wypadł z drogi i przekoziołkował na pobocze. Wszyscy jadący busem zostali odwiezieni do szpitala. Dwie najciężej ranne osoby zostały przetransportowane helikopterem. Dwie osoby podróżujące oplem nie wymagały hospitalizacji.

Droga nr 7 w miejscu wypadku przez kilka godzin była zablokowana.

Źródło: tvn24

Czytaj także: