12-metrowy słup spadł z ciężarówki

 
Słup upadł obok przystanku
Źródło zdj. gł.: 24opole.pl
12-metrowy słup zwalił się na drogę w Przyworach pod Opolem. Przewożony na ciężarówce został prawdopodobnie źle zabezpieczony. Przejazd zablokowany był przez prawie trzy godziny - o sprawie pisze portal 24opole.pl
Słup usunęli z drogi strażacy / Zdj. 24opole.pl
Słup usunęli z drogi strażacy / Zdj. 24opole.pl

Do zdarzenia doszło w chwilę po godz. 14.

Transportujący 12-metrowy słup samochód ciężarowy marki renault jechał drogą wojewódzką nr 423. Nagle ładunek spadł na jezdnię.

Źle zabezpieczony?

- Wszystko wskazuje na to, że ładunek był źle zabezpieczony - portalowi 24opole.pl powiedziała Aleksandra Wnuk z Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.

Słup usunęli strażnicy za pomocą dźwigu.

Droga zablokowana była przez prawie trzy godziny. Kierowca ciężarówki dostał 200 złotych mandatu.

Źródło: 24opole.pl

Czytaj także: