Źródło zdj. gł.: 24opole.pl
Do zdarzenia doszło w chwilę po godz. 14.
Transportujący 12-metrowy słup samochód ciężarowy marki renault jechał drogą wojewódzką nr 423. Nagle ładunek spadł na jezdnię.
Źle zabezpieczony?
- Wszystko wskazuje na to, że ładunek był źle zabezpieczony - portalowi 24opole.pl powiedziała Aleksandra Wnuk z Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.
Słup usunęli strażnicy za pomocą dźwigu.
Droga zablokowana była przez prawie trzy godziny. Kierowca ciężarówki dostał 200 złotych mandatu.
Źródło: 24opole.pl