Pod koniec lipca dyżurny policji w Strzelcach Opolskich otrzymał zgłoszenie o nietrzeźwym mężczyźnie, który awanturował się w urzędzie.
"Petent był bardzo agresywny i ubliżał pracownicy urzędu. W pewnym momencie mężczyzna zaczął grozić urzędniczce pozbawieniem życia. Chwilę później strzeleccy policjanci zatrzymali 41-letniego mężczyznę" - podaje policja w Strzelcach Opolskich.
Źródło zdjęcia: Opolska policja
Usłyszał zarzuty
41-latek usłyszał zarzuty dotyczące znieważenia funkcjonariusza publicznego oraz kierowania gróźb karalnych. Teraz grozi mu kara do trzech lat pozbawienia wolności.
Prokurator Rejonowy w Strzelcach Opolskich zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz zakazu kontaktowania się i zbliżania do pokrzywdzonej.
Źródło: tvn24.pl
Autorka/Autor: SK/tok