Źródło zdj. gł.: Michał
- Ogień w autobusie wybuchł chwilę przed godziną 6 rano - dowiedzieliśmy się od zespołu prasowego Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie. Autobus zaczął się palić na skrzyżowaniu ulic Puławskiej i Wałbrzyskiej. Ogień objął szybko cały pojazd.
Autobus PKS z Piaseczna był pełen podróżnych. Na szczęście im wszystkim oraz kierowcy w porę udało się opuścić pojazd. Z autobusu nie zostało praktycznie nic, spłonął on doszczętnie.
Przyczyny pożaru bada policja.
mgo/sk
Źródło zdjęcia: Tadeusz
Źródło zdjęcia: Sławomir
Źródło zdjęcia: Sławomir
Źródło zdjęcia: Sławomir
Źródło zdjęcia: Marcin
Źródło zdjęcia: Marcin
Źródło: Kontakt TVN24, tvn24.pl