Wielki ogień nad budzącą się stolicą

 
Spłonął autobus PKS w Warszawie (foto: Michał)
Źródło zdj. gł.: Michał
O wielkim dymie nad budzącą się Warszawą powiadomili nas internauci. - Pali się autobus na Puławskiej - donosi na skrzynkę Kontakt TVN24 Sławomir. Na szczęście nikt nie został ranny, ale autobus już w dalszą drogę nie pojedzie. Spłonął doszczętnie.

- Ogień w autobusie wybuchł chwilę przed godziną 6 rano - dowiedzieliśmy się od zespołu prasowego Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie. Autobus zaczął się palić na skrzyżowaniu ulic Puławskiej i Wałbrzyskiej. Ogień objął szybko cały pojazd.

Autobus PKS z Piaseczna był pełen podróżnych. Na szczęście im wszystkim oraz kierowcy w porę udało się opuścić pojazd. Z autobusu nie zostało praktycznie nic, spłonął on doszczętnie.

Przyczyny pożaru bada policja.

mgo/sk

Po autobusie zostały same zgliszcza (foto: Tomek)
Po autobusie zostały same zgliszcza (foto: Tomek)
Źródło zdjęcia: Tadeusz
Wielki dym nad stolicą (foto: Sławomir)
Wielki dym nad stolicą (foto: Sławomir)
Źródło zdjęcia: Sławomir
Przyczyny pożaru bada policja (foto: Sławomir)
Przyczyny pożaru bada policja (foto: Sławomir)
Źródło zdjęcia: Sławomir
Pożar wybuchł w autobusie PKS-Piaseczno (foto: Sławomir)
Pożar wybuchł w autobusie PKS-Piaseczno (foto: Sławomir)
Źródło zdjęcia: Sławomir
Nad palącym się autobusem unosiły się kłeby czarnego dymu (foto: Marcin)
Nad palącym się autobusem unosiły się kłeby czarnego dymu (foto: Marcin)
Źródło zdjęcia: Marcin
Z autobusu zostały zgliszcza (foto: Marcin)
Z autobusu zostały zgliszcza (foto: Marcin)
Źródło zdjęcia: Marcin

Źródło: Kontakt TVN24, tvn24.pl

Czytaj także: