Telewizja na żywo w twoim telefonie. Poznaj aplikację TVN24 GO

Aktualizacja:
Autor:
ja
Źródło:
TVN24
TVN24TVN24 - oglądaj na żywo w internecie na TVN24 GO

Poznaj najświeższe informacje i śledź transmisje najważniejszych wydarzeń, gdziekolwiek jesteś, przez całą dobę. Oglądaj TVN24 na ekranie swojego smartfona, komputera i telewizora - na żywo w aplikacji TVN24 GO.

WEJDŹ NA TVN24 GO>>>

TVN24 GO to pierwsza polska newsowa platforma wideo, dzięki której programy informacyjne oglądasz jak chcesz i kiedy chcesz – to Ty decydujesz.

Możesz oglądać na żywo dwie stacje newsowe - TVN24 i TVN24 BiS. Na platformie dostępne są także pełne odcinki programów informacyjnych i publicystycznych, takich jak "Fakty", "Fakty po Faktach", "Kropka nad i", "Rozmowa Piaseckiego", "Czarno na białym", "Superwizjer" i wiele innych. Możesz także zobaczyć pełne wydania programów specjalnych, jak np. "Koronawirus. Raport".

Łatwy dostęp do biblioteki programów na żądanie i możliwość dodawania pozycji do listy ulubionych pozwoli Ci być zawsze na bieżąco. Usługa catch-up pozwala wygodnie przeglądać programy kanałów TVN24 i TVN24 BiS do siedmiu dni wstecz.

Poznaj platformę TVN24 GO

Jak to działa

Z TVN24 GO możesz korzystać na ekranie swojego telefonu, tabletu, komputera lub Smart TV.

Aby uzyskać dostęp do treści, zarejestruj się, używając przycisku "Załóż darmowe konto".

Jeśli posiadasz już własne Konto TVN, możesz go użyć do zalogowania się w serwisie. Masz także możliwość rejestracji i logowania, korzystając z Facebooka, Google lub Twittera. Wybierz opcję najwygodniejszą dla siebie.

W serwisie TVN24 GO masz do dyspozycji pakiety o różnym czasie trwania: dostęp na miesiąc za 10 złotych lub rok za 100 złotych. Dla użytkowników urządzeń z systemem iOS możliwe jest wykupienie subskrypcji w App Store (9,99zł).

Bezpłatnie wszyscy zalogowani użytkownicy mogą słuchać kanałów na żywo i wybranych programów.

TVN24 GO to dostęp do obszernej biblioteki programów informacyjnych i publicystycznych

Gdzie oglądać

Jeśli chcesz oglądać na ekranie swojego telefonu lub tabletu, ściągnij łatwą i wygodną w obsłudze aplikację mobilną:

Ściągnij aplikację na urządzenie z systemem Android

Ściągnij aplikację na urządzenie z systemem iOS

Jeśli chcesz oglądać na ekranie komputera, wejdź na go.tvn24.pl.

Możesz także oglądać na ekranie telewizora, korzystając z aplikacji na Smart TV. Więcej szczegółów znajdziesz TUTAJ.

Z TVN24 GO nie ominie Cię żaden news - w ramach jednej subskrypcji możesz korzystać z platformy na różnych urządzeniach. Funkcja „Kontynuuj oglądanie” pozwoli Ci wygodnie powrócić do odtwarzania wybranego programu na telefonie, telewizorze czy komputerze. Skorzystaj z zakładki „Moja lista”, żeby łatwo i szybko odszukać swoje ulubione pozycje.

Autor:ja

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości