Staranował latarnię i barierki, potem stanął w ogniu

 
Samochód po uderzeniu, całkowicie spłonął.
Źródło zdj. gł.: Kontakt 24
Pijany kierowca zjechał na pobocze, po czym staranował latarnię, znak i przydrożne barierki. Samochód stanął w ogniu, jego markę służby rozpoznały dopiero po dokładniejszych oględzinach. Kierowca trafił do szpitala z połamanymi nogami. Do tego groźnie wyglądającego wypadku doszło w Złockiem (woj. małopolskie). O zdarzeniu Kontakt 24 poinformowała Telewizja Muszyna.

Źródło: Kontakt 24

Czytaj także: