Kierowca stracił panowanie nad samochodem

 
Wypadek w Krotoszynie
Źródło zdj. gł.: zdj. internauta Szymon
Do poważnego wypadku doszło w czwartek wieczorem w Krotoszynie. - Kierowca stracił panowanie nad samochodem i uderzył w betonowy płot - napisał do nas na platformę Kontakt TVN24 pan Szymon.

Samochód obróciło w przeciwną stronę jazdy. Według internauty, który był świadkiem wypadku, przyczyną zdarzenia była nadmierna prędkość.

Do wypadku doszło przy ul. Słowiańskiej w Krotoszynie. Poniżej publikujemy zdjęcia z miejsca wypadku.

mpj/mlas

Na miejsce wypadku przyjechała straż pożarna/zdj. internauta Szymon
Na miejsce wypadku przyjechała straż pożarna/zdj. internauta Szymon
Przód samochodu został kompletnie zgnieciony/zdj. internauta Szymon
Przód samochodu został kompletnie zgnieciony/zdj. internauta Szymon

Źródło: Kontakt TVN24, TVN24, tvn24.pl

Czytaj także: