Burze, które od późnego piątkowego popołudnia przechodziły nad Polską, wygasły w sobotę o godz. 5 rano. Ostatnim regionem, w którym grzmiało, był północny wschód. Wcześniej z wyładowaniami atmosferycznymi mieli do czynienia między innymi mieszkańcy Gorzowa Wielkopolskiego, Bydgoszczy, Torunia i Poznania. Sytuację na niebie na bieżąco śledzili nasi Reporterzy 24.