Najnowsze

Najnowsze

Polska - Ukraina (RELACJA)

Polki pokonały Ukrainki 3:1 w niedzielnym starciu 1/8 finału mistrzostw Europy siatkarek 2021. Biało-Czerwone w ćwierćfinale turnieju zmierzą się z reprezentacją Turcji.

Polki awansowały do ćwierćfinału mistrzostw Europy. Teraz Turcja

Reprezentacja Polski siatkarek wygrała po bardzo ciężkim boju z Ukrainą 3:1 (21:25, 25:21, 25:22, 25:17) w 1/8 finału mistrzostw Europy. Bohaterką spotkania okazała się młoda rezerwowa Martyna Czyrniańska. W ćwierćfinale turnieju Biało-Czerwone zmierzą się we wtorek z Turczynkami.

Umarł król, niech żyje król. Depay znów bohaterem Barcelony

Jak na ironię mecz trzeciej kolejki Primera Division FC Barcelona rozegrała tego samego dnia, w którym w barwach Paris Saint-Germain najprawdopodobniej zadebiutuje Leo Messi. Klub z Katalonii próbuje mimo to stanąć na nogi, w czym znacząco pomaga Memphis Depay. Holender strzelił decydującego gola i poprowadził zespół do wygranej 2:1.

"Było jasne, że talibowie złamią swoje obietnice. Mówili, że wybaczą wszystkim tłumaczom, ale zupełnie im nie wierzyłem"

To ostatnie godziny akcji ewakuacyjnej USA z Afganistanu. Ta polska już się zakończyła. Do Polski udało się między innymi ewakuować tłumacza "Jaśka", który współpracował z naszym wojskiem. "Jasiek" razem z rodziną jest już bezpieczny, choć jeszcze kilka dni temu tracił nadzieję na ucieczkę z Kabulu. Udało się to w ostatniej chwili po tym, jak jego były szef kapitan Rafał Rychlicki poruszył niebo i ziemię, by "Jaśka" sprowadzić do Polski.