Gęsty dym z piwnicy. Płonęła hulajnoga

Pożar elektrycznej hulajnogi w bloku w Strykowie
Pożar elektrycznej hulajnogi w bloku w Strykowie
Źródło: EZG Alarmowo

18 osób ewakuowano z bloku przy ulicy Stary Rynek w Strykowie (woj. łódzkie) w związku z pożarem, który wybuchł w piwnicy. Jak informuje straż pożarna, doszło do zapalenia się elektrycznej hulajnogi. W akcji brały udział trzy zastępy straży pożarnej.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 17.30 przy ulicy Stary Rynek w Strykowie. Mieszkańcy poinformowali strażaków, że w piwnicy bloku wybuchł pożar. Z pomieszczenia wydobywał się gęsty dym.

Czytaj też: Elektryczna hulajnoga spowodowała pożar mieszkania. Strażacy wyrzucili ją przez okno

Zapaliła się hulajnoga elektryczna

- Na miejsce przyjechały trzy zastępy straży pożarnej, konieczna była ewakuacja 18 osób. Na szczęście nikt nie ucierpiał - poinformował rzecznik prasowy zgierskiej straży pożarnej st. str. Dominik Wilk Dodał, że przyczyną pożaru było zapalenie się elektrycznej hulajnogi. - W działaniach, które trwały około trzech godzin, brało udział 22 strażaków - przekazał Wilk.

TVN24 HD
Dowiedz się więcej:

TVN24 HD

Czytaj także: