TVN24 | Łódź

Miał ponad trzy promile, przewoził psy i zatrzymał się na kamieniu

TVN24 | Łódź

Autor:
pk/
tam
Źródło:
TVN24 Łódź
Jechał pod wpływem alkoholu z dwoma psami. Zatrzymał się na kamieniu
Jechał pod wpływem alkoholu z dwoma psami. Zatrzymał się na kamieniuAnimal Patrol w Łodzi/TVN24
wideo 2/3
Animal Patrol w Łodzi/TVN24Jechał pod wpływem alkoholu z dwoma psami. Zatrzymał się na kamieniu

48-latek miał ponad trzy promile w wydychanym powietrzu i w tym stanie jechał ulicami Łodzi. Na jednej z nich uderzył w zaparkowany samochód i zatrzymał się na kamieniu. Okazało się, że podróżował z psami, które nie były odpowiednio zabezpieczone.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (27 czerwca) na ulicy Józefów w Łodzi. Uwagę mieszkańców zwrócił tor jazdy jednego z kierowców i dlatego na miejsce wezwali policję.

- Zanim na miejsce przyjechał patrol, kierujący samochodem 48-latek uderzył w zaparkowany na poboczu samochód, a następnie zatrzymał się na ogromnym kamieniu - relacjonuje młodszy aspirant Kamila Sowińska z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi. Dodaje, że mężczyzna prowadził samochód pod wpływem alkoholu. - Po przebadaniu alkomatem, okazało się, że miał ponad trzy promile w wydychanym powietrzu - przekazała policjantka.

Mężczyzna pod wpływem alkoholu przewoził w samochodzie psy 48-latek swoją jazdę zakończył na ogromnym kamieniuAnimal Patrol w Łodzi

W bagażniku dwa psy bez zabezpieczenia

Mężczyzna nie jechał sam, w bagażniku przewoził dwa psy bez odpowiedniego zabezpieczenia.

- Dwa dorosłe psy rasy golden retriever jechały bez żadnego zabezpieczenia. Policjanci wezwali na miejsce Animal Patrol straży miejskiej, który zabrał zwierzęta do weterynarza. Na szczęście nie odniosły żadnych obrażeń i zostały przekazane do łódzkiego schroniska dla zwierząt - poinformowała Sowińska.

Mężczyzna pod wpływem alkoholu przewoził w samochodzie psy Dwa psy jechały w bagażniku bez zabezpieczeniaAnimal Patrol w Łodzi

48-latek usłyszy zarzuty spowodowania kolizji drogowej i jazdy samochodem pod wpływem alkoholu. Grozi mu do dwóch lat więzienia.

Mężczyzna jechał pod wpływem alkoholu ulicą Józefów w ŁodziW bagażniku jechały dwa psy bez zabezpieczenia
Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:pk/ tam

Źródło: TVN24 Łódź

Źródło zdjęcia głównego: Animal Patrol w Łodzi

Pozostałe wiadomości