#WhyWeHate. Gwiazdy TVN Discovery Polska w walce z hejtem

Kultura i styl

#WhyWeHate - fragment akcji TVN Discovery PolskaTVN Emotion Studio
wideo 2/3

Siedem par i siedem poruszających nagrań. Gwiazdy znane z anten TVN Discovery Polska w ramach akcji #WhyWeHate czytają sobie nawzajem hejterskie komentarze, które pojawiły się na ich temat w internecie. Widzimy śmiech, niedowierzanie, łzy - reakcje na mowę nienawiści, która pojawia się w przestrzeni publicznej.

TVN Discovery Polska rozpoczyna akcję #WhyWeHate, której celem jest zwrócenie uwagi na problem mowy nienawiści w internecie. Projekt wsparły znane nazwiska polskiego show-biznesu.

#WhyWeHate

Do akcji zaproszono 14 osób znanych z TVN Discovery Polska, połączonych w pary: Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, Gabi Drzewiecka i Malwina Wędzikowska, Joanna Jabłczyńska i Marianna Kowalewska, Omenaa Mensah i Piotr Kraśko, Marta Kuligowska i Michał Mikołajczak, Anna Dec i Anna Wędzikowska, Małgorzata Ohme i Magda Wójcik.

Bohaterowie siedmiu poruszających nagrań czytają sobie nawzajem hejterskie komentarze, które pojawiły się na ich temat w internecie.

Śmiech, niedowierzanie, ból, łzy – takie są reakcje na słowa, które najczęściej pisane były zza bezpiecznej zasłony ekranu komputera czy telefonu, ale celowały w konkretne osoby.

#WhyWeHate - akcja TVN Discovery PolskaTVN Emotion Studio

Akcja #WhyWeHate zapowiada sześcioodcinkową serię dokumentalną Alexa Gibneya i Stevena Spielberga "Geneza nienawiści".

Autor: tmw//rzw / Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN Emotion Studio