Kultura i styl

Piosenkarze górą w drugim półfinale "Mam talent!". Niesamowite wykonanie "Snu o Victorii"

Kultura i styl

Kamil Czeszel śpiewa "Sen o Viktorii"
TVNKamil Czeszel i Natalia Capelik-Muianga awansowali do finału

Drugi półfinał programu "Mam talent!" za nami. Głosami widzów w finale po porywającym wykonaniu "Snu o Victorii" z repertuaru zespołu Dżem pojawi się Kamil Czeszel. Jurorzy zdecydowali, że znajdzie się w nim również Natalia Capelik-Muianga.

ZOBACZ CAŁY ODCINEK PROGRAMU NA PLAYER.PL

W pierwszym półfinale awans wywalczyły Anne Marie Kot oraz Liliana Iżyk.

Tym razem o uznanie widzów walczyli zespół Top 10 Yankees, muzycy z Szalom Chełm, Karolina Gajewska, Natalia Capelik-Muianga, Teatr Maskarnia, Krzysztof Nowakowski, Dawid Wójcik, Kamil Czeszel.

Jako pierwsze na scenie pojawiły się w srebrnych strojach dziewczyny z zespołu Top 10 Yankees. - Widzę ogromną pracę jaka została wykonana na treningach. Było bardzo synchronicznie. Najbardziej w tym występie podobała mi się wasza osobowość. Pokazujecie, że taniec jest waszym życiem - zachwalał Agustin Egurrola.

Występ Top 10 Yankees
Występ Top 10 YankeesTVN

Po nich na scenie pojawił się zespół Szalom Chełm wykonujący muzykę żydowską. Występ nie spodobał się jurorom. Egurrola przyznał, że spodziewał się czegoś bardziej spektakularnego. Foremniak stwierdziła, że w występie zabrakło tego co prezentowali na castingu - „elektryczności”.

Szalom Chełm
Szalom ChełmTVN

Jako trzecia prezentowała się Karolina Gajewska. Akrobatyczny występ dziewczyny zachwycił Małgorzatę Foremniak. - Absolutnie profesjonalnie przygotowane show - oceniła. - Na takie występy czekam. Uwielbiam twoją pracowitość i talent, ale przede wszystkim twoją skromność - dodawała Chylińska.

Występ Karoliny Gajewskiej
Występ Karoliny GajewskiejTVN

Kolejny na scenie pojawił się Kamil Czeszel, który zaśpiewał piosenkę zespołu Dżem „Sen o Victorii”. Agnieszka Chylińska nie mogła wyjść z podziwu.

Piąty występ to Teatr Maskarnia i „Etiuda o czerwonym pająku”. - Uwielbiam młodych ludzi, którzy mają pasję, którzy są tak kreatywni - ocenił występ Egurrola.

Teatr Maskarnia
Teatr Maskarnia TVN

Kolejny występ to Krzysztof Nowakowski, który gra na perkusji bez pałek perkusyjnych. Egurrola stwierdził, że był to najlepszy występ wieczoru.

Krzysztof Nowakowski
Krzysztof NowakowskiTVN

Przedostatni wystąpił Dawid Wójcik. Foremniak oceniła, że w jego tańcu brakowało siły przekazu. Chylińska broniła jego występu, podkreślając, że Wójcik ma swój własny styl.

Dawid Wójcik
Dawid Wójcik TVN

Natalia Capelik-Muianga prezentowała się jako ostatnia. Marcin Prokop powiedział, że dziewczyna „śpiewa z lekkością surfera unoszącego się na grzbiecie fal”. - Natalia, nie wyobrażam sobie finału bez ciebie - krzyczał Egurrola.

Natalia Capelik-Muianga
Natalia Capelik-MuiangaTVN

Program wygrał Kamil Czeszel. Kolejne miejsce zajęły Natalia Capelik-Muianga i Karolina Gajewska. Głosami jurorów w finale znajdzie się Capelik-Muianga.

Autor: kło/tr / Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości