Makabryczne odkrycie, nie żyje małżeństwo

Dwa ciała znaleziono w centrum Bydgoszczy
Dwa ciała znaleziono w centrum Bydgoszczy
Źródło: Shutterstock

Na posesji w Trzemiętowie (województwo kujawsko-pomorskie) znaleziono ciała małżonków - 46-letniej kobiety i 43-letniego mężczyzny. Odkrył je jeden z członków rodziny. Prokuratura wyjaśnia okoliczności śmierci.

Do tego makabrycznego odkrycia doszło w niedzielę (24 listopada) na jednej z posesji w Trzemiętowie w powiecie bydgoskim. W mieszkaniu znaleziono ciało 46-letniej kobiety, natomiast w pobliskim garażu ciało 43-latka. Odkrył je członek rodziny.

- W niedzielę w budynku mieszkalnym i garażu znalezione zostały zwłoki dwóch osób, które pozostawały ze sobą w związku małżeńskim. W garażu znaleziono zwłoki 43-letniego mężczyzny, natomiast w mieszkaniu znajdowały się zwłoki 46-letniej kobiety - przekazał w rozmowie z tvn24.pl prokurator Piotr Glanc z Prokuratury Rejonowej w Nakle nad Notecią.

Prokuratura będzie ustalać przyczynę zgonu kobiety. Co do przyczyn śmierci mężczyzny, wszystko wskazuje na to, że popełnił samobójstwo.

Czytaj też: W zamkniętym domu znaleźli ciała małżeństwa. Nowe informacje z prokuratury

Mogło dojść do uduszenia

Jak dodał prokurator, jest podejrzenie, że do zgonu kobiety doszło poprzez uduszenie. - Mogło dojść do uduszenia rękami ludzkimi, bądź narzędziem na okolicę szyi - potwierdził prokurator.

W środę została przeprowadzona sekcja zwłok kobiety. Na szczegółową opinię biegłych trzeba będzie poczekać około dwa miesiące. - Trzeba zrobić dodatkowe badania. Zostanie pobrany materiał między innymi do zbadania trzeźwości czy innych środków w organizmie - podkreślił prokurator Piotr Glanc.

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia zadzwoń na numer 997 lub 112. Jeśli doświadczasz problemów emocjonalnych i chciałbyś uzyskać poradę lub wsparcie, tutaj znajdziesz listę organizacji oferujących profesjonalną pomoc.

Oglądaj TVN24 na żywo
Dowiedz się więcej:

Oglądaj TVN24 na żywo

Czytaj także: