Andrychów. Sześć osób rannych w czołowym zderzeniu dwóch samochodów, utrudnienia na dk52

Aktualizacja:
Autor:
ms/tam
Źródło:
PAP, tvn24.pl
Andrychów (Małopolska)
Andrychów (Małopolska)Google Earth
wideo 2/11
Google EarthAndrychów (Małopolska)

Sześć osób zostało poszkodowanych w wyniku czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych, do którego doszło w sobotę rano w Andrychowie (woj. małopolskie) na drodze krajowej numer 52 - podała wadowicka policja. Przed południem droga została odblokowana. Mundurowi wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 8.30. Czołowo zderzyły się dwa auta osobowe. Jak przekazała policja, poszkodowanych zostało po trzech podróżnych z obu samochodów. - Na miejscu trwają czynności. Jeden z rannych został przetransportowany do szpitala na pokładzie śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - podali wadowiccy policjanci.

Utrudnienia dla kierowców

Droga w miejscu wypadku przez kilka godzin była zablokowana. Przed południem aspirant Agnieszka Petek, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach przekazała, że ruch odbywa się już płynnie i nie ma utrudnień.

Droga krajowa nr 52 od granicy z Czechami w Cieszynie do węzła w Głogoczowie jest jednym z najruchliwszych szlaków na południu Polski. Przebiega m.in. przez Bielsko-Białą, Kęty, Andrychów, Wadowice i Kalwarię Zebrzydowską.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:ms/tam

Źródło: PAP, tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości