TVN24 | Katowice

W Katowicach autobus miejski zderzył się z samochodem osobowym

TVN24 | Katowice

Autor:
ib//rzw
Źródło:
TVN24
Zderzenie autobusu z samochodem w Katowicach
wideo 2/4
Zderzenie autobusu z samochodem w Katowicach

W Katowicach, na wyjeździe w kierunku Chorzowa, autobus komunikacji miejskiej zderzył się z samochodem osobowym. Nikomu nic się nie stało. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Informację i zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Dyżurny policji zgłoszenie o zdarzeniu otrzymał w sobotę po godzinie 13. Autobus miejski zderzył się z autem osobowym w pobliżu skrzyżowania Chorzowskiej i Sokolskiej przy wyjeździe z Katowic w kierunku Chorzowa.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Kolizja autobusu z autem osobowym

Na miejscu był Reporter 24, od którego otrzymaliśmy zdjęcia. Widać na nich, jak osobowy opel stanął w poprzek środkowego pasa. Razem z zajmującym ten pas autobusem przez kilkadziesiąt minut oba pojazdy stwarzały utrudnienia w ruchu. Na miejsce wezwano policję.

- Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja, nikomu nic się nie stało. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Sprawca zdarzenia, kierujący samochodem osobowym, został ukarany mandatem w wysokości trzystu złotych - przekazała podkomisarz Agnieszka Żyłka, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Katowicach.

Kolizja autobusu z samochodemKontakt 24

Śmiertelne potrącenie

W sobotę rano, w rejonie ulic Mickiewicza i Stawowej w Katowicach doszło do innego zdarzenia z udziałem autobusu miejskiego. Z ustaleń policji wynika, że kierujący autobusem potrącił 19-letnią dziewczynę przebywającą w tłumie awanturującym się na ulicy. 31-latek został zatrzymany. Był trzeźwy.

Autor:ib//rzw

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: Kontakt 24