Adam Bodnar

Kropka nad i 

Adam Bodnar

578 osób, według informacji ujawnionych przez prokuratora generalnego, miało być w latach 2017-2022 objętych kontrolą operacyjną przy użyciu systemu Pegasus. - Mówiłem wcześniej, że ta liczba nas zaskoczy i podtrzymuję opinię - powiedzial Adam Bodnar w programie "Kropka nad i" w TVN24. - Do tej pory myśleliśmy, że to grono kilkunastu osób. Natomiast okazuje się, że system był stosowany dość regularnie przez służby specjalne - powiedział minister sprawiedliwości. Poinformował, iż rozmawiał z marszałkiem Sejmu i, "ze względu na wagę sprawy, na forum Sejmu przedstawi informację" o kontroli Pegasusem. - System był wykorzystywany do celów politycznych - stwierdził minister. Odnosząc się do przeszukań w sprawie Funduszu Sprawiedliwości, Bodnar podkreślał, że "jest przekonany, że wszystko było przeprowadzone zgodnie z prawem". - Zostawmy sprawę sądowi - mówił minister. Wobec znalezionych w domu Zbigniewa Ziobry akt sprawy śmierci jego ojca, Bodnar ocenił, iż "jest to niezgodne z zasadami sztuki". - Ja sobie nie wyobrażam, aby w moim domu znajdowały się akta jakiejkolwiek sprawy, a zwłaszcza akta oryginalne - powiedział.

Opis programu

Autorski program Moniki Olejnik, w którym dziennikarka przeprowadza wywiady z najważniejszymi postaciami polskiej sceny politycznej.  Wnikliwe pytania i gorące dyskusje – od poniedziałku do czwartku na antenie TVN24 o godz. 20.

 

"Kropka nad i" prowadząca:

Monika Olejnik - dziennikarka radiowa, telewizyjna i prasowa. Od lat przeprowadza wywiady z czołowymi postaciami polskiej sceny politycznej. W programie "Kropka nad i" przepytywała prezydentów, premierów, marszałków, hierarchów. Znana z wnikliwych, często niełatwych pytań.

 

"Kropka nad i" - gdzie obejrzeć?

Odcinki programu publicystycznego "Kropka nad i" obejrzysz online na platformie TVN24 GO.

 

Program z udogodnieniami dla osób z niepełnosprawnościami wzroku.