Tomasz Terlikowski, ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski 25.02.2021

Kropka nad i 

Tomasz Terlikowski, ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski 25.02.2021

Mnie nie bulwersują zarobki, mnie zaskakuje to, że wiele spraw jest bardzo mocno nagłaśnianych przez ofiary i nie widać, żeby Państwowa Komisja do spraw Pedofilii się nimi zajmowała. Mówi o pewnych rzeczach, ale do końca nie wiadomo, jakie są jej kompetencje. Mnie brakuje społecznej kontroli nad tą komisją, czyli grupy osób, które miałyby możliwość podpowiadania bądź wskazywania jej pewnych problemów - ocenił w "Kropce nad i" ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zaleski. - Komisja ta - jak każda instytucja państwowa - powinna być kontrolowalna. Mnie nie przeszkadzałoby, gdyby przewodniczący czy inny jej członek podróżował tysiąc kilometrów dziennie samochodem służbowym, jeśli czemuś by to służyło. Celem tej komisji jest poza sprawdzeniem, oceną procedur, rozliczeniem prokuratorów, sędziów, biskupów czy polityków, również zmiana opinii, mentalności społecznej, a do tego komisja musi być bardzo aktywna - stwierdził publicysta katolicki Tomasz Terlikowski.

Opis Programu

Autorski program Moniki Olejnik, w którym dziennikarka przeprowadza wywiady z najważniejszymi postaciami polskiej sceny politycznej.  Wnikliwe pytania i gorące dyskusje – od poniedziałku do czwartku na antenie TVN24.

 

Kropka nad i  – prowadząca

Monika Olejnik - dziennikarka radiowa, telewizyjna i prasowa. Od lat przeprowadza wywiady z czołowymi postaciami polskiej sceny politycznej. W programie „Kropka nad i” przepytywała prezydentów, premierów, marszałków, hierarchów. Znana z wnikliwych, często niełatwych pytań.

 

Kropka nad i  – gdzie obejrzeć?

Odcinki programu publicystycznego „Kropka nad i” obejrzysz online na platformie TVN24 GO.