Roman Giertych

Kropka nad i 

Roman Giertych

Według ustaleń Onetu były dyrektor Departamentu Funduszu Sprawiedliwości Tomasz Mraz przez niemal dwa lata nagrywał kierownictwo Ministerstwa Sprawiedliwości za czasów Zbigniewa Ziobry. - Jest wiele dowodów, które gromadził Tomasz Mraz, i które stanowią podstawę do stwierdzenia, że mieliśmy do czynienia ze zorganizowaną grupą przestępczą - komentował Roman Giertych (Koalicja Obywatelska) w programie "Kropka nad i" w TVN24. Przyznał, że Mraz sam się do niego zgłosił. - Kiedy pierwszy raz usłyszałem o tej historii, to myślałem, że spadnę z krzesła - powiedział Giertych. Gość Moniki Olejnik był także pytany o motywacje byłego dyrektora Departamentu Funduszu Sprawiedliwości. - W którymś momencie zdał sobie sprawę, że znajduje się w układzie przestępczym - odpowiedział Giertych. Podkreślił, że "informacje, które przekazał Mraz, uderzają w to środowisko tak, że nie ma co zbierać". - Materiał dowodowy wystarcza, aby prawie dwie trzecie posłów Suwerennej Polski postawić w stan oskarżenia - stwierdził Giertych.

Opis programu

Autorski program Moniki Olejnik, w którym dziennikarka przeprowadza wywiady z najważniejszymi postaciami polskiej sceny politycznej.  Wnikliwe pytania i gorące dyskusje – od poniedziałku do czwartku na antenie TVN24 o godz. 20.

 

"Kropka nad i" prowadząca:

Monika Olejnik - dziennikarka radiowa, telewizyjna i prasowa. Od lat przeprowadza wywiady z czołowymi postaciami polskiej sceny politycznej. W programie "Kropka nad i" przepytywała prezydentów, premierów, marszałków, hierarchów. Znana z wnikliwych, często niełatwych pytań.

 

"Kropka nad i" - gdzie obejrzeć?

Odcinki programu publicystycznego "Kropka nad i" obejrzysz online na platformie TVN24 GO.

 

Program z udogodnieniami dla osób z niepełnosprawnościami wzroku.