Tomasz Grodzki

Kropka nad i 

Tomasz Grodzki

Ci, którzy narazili bezpieczeństwo państwa, powinni rozważyć, czy nie zakończyć swojej działalności w rządzie - mówił Tomasz Grodzki, komentując aferę mailową rządu PiS. - Nie wyobrażam sobie, żeby w tak niefrasobliwy sposób najważniejsi polscy politycy - premier, szef kancelarii - używali prywatnych maili, kiedy mają do dyspozycji wszelką możliwą pomoc informatyczną - dodał. W "Kropce nad i" marszałek Senatu opowiedział także o kuluarach tajnego posiedzenia Sejmu. - Jeżeli wicepremier do spraw bezpieczeństwa na tajnym posiedzeniu Sejmu opowiada o planach inwazji Rosji na Polskę, to nie wyobrażam sobie, żeby prezydent nie zwołał w trybie pilnym Rady Bezpieczeństwa Narodowego - mówił. Tomasz Grodzki wypowiedział się także w sprawie wyboru Rzecznika Praw Obywatelskich. Jego zdaniem kandydat powinien być spoza polityki. Marszałek Senatu odniósł się także do ewentualnego powrotu Donalda Tuska do Platformy Obywatelskiej - To jest jeden z najwybitniejszych polskich polityków. Niewątpliwie byłby wielką wartością dodaną dla Platformy - skomentował.

Opis programu

Autorski program Moniki Olejnik, w którym dziennikarka przeprowadza wywiady z najważniejszymi postaciami polskiej sceny politycznej.  Wnikliwe pytania i gorące dyskusje – od poniedziałku do czwartku na antenie TVN24.

 

Kropka nad i  – prowadząca

Monika Olejnik - dziennikarka radiowa, telewizyjna i prasowa. Od lat przeprowadza wywiady z czołowymi postaciami polskiej sceny politycznej. W programie „Kropka nad i” przepytywała prezydentów, premierów, marszałków, hierarchów. Znana z wnikliwych, często niełatwych pytań.

 

Kropka nad i  – gdzie obejrzeć?

Odcinki programu publicystycznego „Kropka nad i” obejrzysz online na platformie TVN24 GO.

17.06.2021
Data premiery: 2019
Kraj produkcji: Polska