Muzeum motoryzacji

Jelcz tzw. Ogórek 1985r
Jelcz tzw. Ogórek 1985r
Źródło wideo: tvn24
Źródło zdj. gł.: ZKM Gdańsk | mat. prasowe
W Busku Zdroju powstaje, dzięki prywatnym chęciom i pieniądzom, muzeum polskiej motoryzacji. W nim, w alei zasłużonych swoje miejsce mieć będą syrenki, warszawy, a nawet autobusy "ogórki". Wielkie otwarcie wiosną. Ale nasza kamera już tam była.

Źródło: tvn24

Czytaj także: