Ciekawostki

Mleczko podpadł swoim rysunkiem. Internauci: bardzo, bardzo niski lot

Ciekawostki


Andrzej Mleczko "słowem na niedzielę" naraził się internautom. Ci nie oszczędzili go w komentarzach.

W niedzielę na profilu na Facebooku Andrzeja Mleczki pojawiło się zdjęcie "słowo na niedzielę". Rysownik pod swoją podobizną napisał: "Molestowanie brzydkich kobiet powinno być karane łagodniej". Na post szybko zareagowali internauci, w większości kobiety, które nie kryją oburzenia.

Przesadził?

Pod postem wciąż pojawiają się komentarze. "To może tak: molestowanie przez brzydkich, grubych, łysych, starych dziadów po 60tce powinno być karane podwójnie surowo. He, he... Śmieszne, nie?"- napisała jedna z internautek.

"Oblewanie farbą galerii nieśmiesznych i seksistowskich rysowników powinno być karane łagodniej" - dodała kolejna kobieta, "no panie Mleczko...nawet Trump by tego lepiej nie ubrał w słowa....bardzo, bardzo niski lot....." - skomentowała inna.

Na post Andrzeja Mleczki odpowiedziała "słowem na poniedziałek" ilustratorka Katarzyna Babis, występująca pod pseudonimem Kiciputek. Rysunek pojawił się na Twitterze oraz Facebooku autorki.

"Przecież to sarkazm"

Wśród komentarzy nie brakuje opinii broniących rysownika: "ale spina w komentarzach - ludzi nie potrafią już myśleć samodzielnie - przecież to sarkazm na to co się dzieje w mediach i partii rządzącej - to jak wypowiadają się o kobietach, to jak traktują kobiety etc etc" - czytamy.

"Nie wiem czy dobrze interpretuję, ale wiem jedno: ruszcie trochę inteligencją, nie można Pana Mleczko odczytywać dosłownie" - dodała inna internautka.

Andrzej Mleczko nie odniósł się do komentarzy. Niedzielny post został udostępniony ponad tysiąc razy.

Autor: cw/kk / Źródło: Facebook Andrzej Mleczko, Twitter Kiciputek

Pozostałe wiadomości