Robert Lewandowski i Donatan opublikowali teledysk "Mansa Musa". Nagranie rozgrzało internet

TVN24

instagram.com/don.donatanRoberta Lewandowskiego i Donatana połączył muzyczny biznes

Robert Lewandowski i Donatan opublikowali w sieci wspólny utwór "Mansa Musa". W klipie pojawiło się kilku znanych raperów: Sitek, ReTo i DonGURALesko.

Utwór "Mansa Musa" to część projektu muzycznego pod nazwą Stamina. Robert Lewandowski został producentem wykonawczym piosenki. Donatan pełni tu funkcję producenta muzycznego, odpowiada też za scenariusz teledysku.

W piosence wystąpili raperzy Gural, Sitek oraz ReTo. Teledysk zrealizowano w Zamku Książ w Wałbrzychu, część scen była kręcona w podziemiach twierdzy.

O muzycznej współpracy Lewandowski i Donatan poinformowali w listopadzie 2017 roku."Połączyła nas MUZYKA, a MUZYKA nie zna granic" - napisał wtedy na Facebooku piłkarz Bayernu.

Nagranie, a wcześniej jego zapowiedź, wzbudziło wiele emocji w sieci. Najczęściej komentowany jest udział w projekcie Roberta Lewandowskiego.

Nie brakuje też pozytywnych komentarzy.

Mansa Musa - reżyseria, słowa i modelki

Teledysk został wyreżyserowany przez Michała Konrada. Za tekst utworu odpowiadają: DonGURALesko, Sitek, ReTo Mix oraz mastering: Jarosław JARO Baran. W klipie wystąpiły modelki, m. in. "Słowianka Donatana" Sandra Traczyk.

Legendarne bogactwo

Tytuł utworu nawiązuje do króla Imperium Mali - Mansa Musa, który rządził w XIV wieku. Według „The Independent” król Mansa Musa był najbogatszym człowiekiem wszech czasów.

ZOBACZ TEŻ > Słowiańska krew zawrzała. Donatan i Cleo w Dzień dobry TVN

Autor: mbl//mro / Źródło: Youtube, Facebook, Twitter, Instagram

Raporty: