Ciekawostki

Guzik i Roofi najlepsi!

Ciekawostki

Aktualizacja:
Anna Guzik i Rafał "Roofi" Kamiński wygrali "Po prostu taniec"
tvnAnna Guzik i Rafał "Roofi" Kamiński wygrali "Po prostu taniec"

Po tygodniu przygotowań, w specjalnym odcinku "Po Prostu Taniec", czyli połączeniu dwóch najpopularniejszych programów TVN - "Tańca z gwiazdami" i "You can dance - Po prostu tańcz", wreszcie okazało się kto jest najlepszy - Anna Guzik i Rafał "Roofi" Kamiński.

O tym, czy tygodniowe przygotowania były owocne, mogli przekonać się w niedzielę fani obu szlagierowych programów TVN. Na parkiecie zmierzyły się cztery pary złożone z najbardziej lubianych uczestników "Tańca z gwiazdami" i "You can dance".

Popisy par oceniało mieszane jury, w którym zasiedli: Iwona „Czarna Mamba” Pavlović, Piotr Galiński, Augustin Egurrola oraz Michał Piróg.

Każda z par wykonała po dwa tańce

Hip-hop w wykonaniu zwycięzców
Hip-hop w wykonaniu zwycięzcówtvn

Najlepiej oceniono występy Ani i "Roofiego", którzy zatańczyli tango - "Libertango Frantic", a następnie pokazali show zwinności w rytmach hip-hopowego utworu o wdzięcznym tytule "Yeah". Para dostała w sumie 7 punktów. O pierwszym miejscu zadecydowały głosy widzów, którym najbardziej podobały się wyczyny Ani i Rafała. W rankingu sędziów z kolei najwyższe noty dostali Anna Bosak ("Bosa") i Mateusz Damięcki, którzy uplasowali się na drugim miejscu.

W ramach dodatkowych atrakcji, widzowie programu obejrzeli i posłuchali występu grupy VOLT Agustina Egurroli, która wykonała układy choreograficzne do utworów "Hang Up". Na parkiecie pojawiła się również Isis Gee, która zaśpiewała piosenkę pt. "Caruso" (Lucio Dalla).

W programie wystąpili ulubieńcy widzów z "Tańca z gwiazdami" i "You can dance"

Pary musiały wykonać jeden taniec tradycyjny oraz jeden nowoczesny. I tak Diana "Sasza" Staniszewska i Rafał Bryndal tańczyli jive ("I Get Around") i pop ("Thriller"); Anna "Bosa" Bosak i Mateusz Damięcki - walc angielski ("Imagine") i jazz ("When You're Gone") a Justyna Steczkowska i Maciej "Gleba" Florek wykonali tango ("Et Si Tu N'Existais Pas") i modern ("Bring Me To Life").

Program poprowadzili: Piotr Gąsowski, Kinga Rusin i Katarzyna Skrzynecka.

Źródło: TVN24, tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: tvn

Pozostałe wiadomości