Nieoczekiwany powrót w "Big Brotherze". Pięć osób nominowanych

TVN24


Tego nikt się nie spodziewał. Łukasz Darłak wrócił do domu Wielkiego Brata i od razu dostał zadanie do wykonania. Stoczy walkę bokserską z Olehem Riaszeńczewem. Ogłoszono też kolejne nominacje. Zagrożonych jest aż pięć osób.

Dużym zaskoczeniem najnowszego odcinka był powrót do domu Wielkiego Brata Łukasza Darłaka, 26-latka z wykształceniem psychologicznym, który w programie dokonał coming outu.

Łukasz odszedł z "Big Brothera" decyzją widzów 28 kwietnia.

- Zgodnie z regulaminem uczestnik może zostać przywrócony do programu, nawet jeśli został wcześniej wyeliminowany, w przypadku jeśli ktoś inny dobrowolnie zrezygnował - wyjaśniła w niedzielnym wydaniu "Big Brothera" Agnieszka Woźniak-Starak. W ubiegłym tygodniu z domu Wielkiego Brat dobrowolnie odeszli Justyna i Paweł.

"Nie zastanawiałem się"

- Jestem pewien, że wiem, co robię. Bardzo chcę wrócić. Mieszkanie w domu Wielkiego Brata to wspaniała, niepowtarzalna przygoda. Jak tylko usłyszałem, że mogę tam wrócić, nie zastanawiałem się - skomentował Łukasz.

Po powrocie do programu od razu otrzymał zadanie do wykonania - stoczy walkę bokserską z Olehem, mieszkańcem domu.

Kolejne nominacje

W związku z odejściem Justyny i Pawła nominacje sprzed tygodnia zostały anulowane i z programu nie odszedł nikt więcej.

W najnowszym odcinku nominowanych zostało aż pięć osób: Katarzyna Olek, Magdalena Zając, Bartłomiej Boruc, Magdalena Wójcik i Radosław Palacz. O tym, kto odejdzie, przekonamy się w najbliższą niedzielę.

(26-latek z wykształceniem psychologicznym (http://www.tvn24.pl)

Autor: mbl//mro / Źródło: Big Brother TVN7