Angelina Jolie, która spodziewa się dziecka - a raczej dwojga dzieci, bliźniaków, trafiła do szpitala w Nicei. To jednak tylko rutynowa wizyta, którą aktorka planowała od dawna. Jak zapewniają lekarze, ciąża rozwija się doskonale.
- Pani Jolie przyjechała do szpitala w ramach wcześniej zaplanowanej wizyty - powiedziała rzeczniczka placówki, Nadine Bauer. Zapewniła, że ciąża przebiega bez komplikacji. - Angelina po prostu odpoczywa - dodała.
Aktorka najprawdopodobniej zostanie w klinice aż do porodu.
20 mln za fotkę
Choć dziennikarze nie mają dostępu do aktorskiej pary (tajemnice dotyczące spraw zdrowotnych są we Francji szczególnie chronione), nieustannie okupują francuską klinikę. Paparazzi szacują, że zdjęcie narodzonej pary bliźniaków będzie najdroższą fotografią dzieci w historii. Jego cena może osiągnąć nawet 10-20 milionów dolarów.
Angelina Jolie i Brad Pitt są już rodzicami dwuletniej córeczki Shiloh. Gwiazdorska para opiekuje się również trojgiem adoptowanych dzieci - Zaharą z Etiopii oraz chłopcami: Paxem z Wietnamu i Maddoxem z Kambodży.
Źródło: Reuters