iPhone 4S hitem sprzedaży

Najnowsze

Aktualizacja:
AppleiPhone 4S - wygląd taki sam, zawartość lepsza od poprzednika

Nowy gadżet Apple – telefon iPhone 4S - to najlepiej sprzedający się produkt w historii marki. W ciągu pierwszego dnia sprzedaży kupiło go ponad milion Amerykanów. Jego poprzednik w też osiągnął rekordowe wyniki, ale dwukrotnie mniejsze – iPhone 4 w zeszłym roku w tym samym czasie sprzedał się w ilości 600 tys. egzemplarzy.

W ciągu pierwszych 24 godzin sprzedaż iPhone'a 4S przekroczyła milion egzemplarzy – podaje firma Apple. Tym samym to najlepiej sprzedający się produkt w historii marki.

Model 4S, który jest nową wersją iPhone'a 4, pobił rekord swojego poprzednika, który w analogicznym okresie ubiegłego roku kupiło połowę mniej Amerykanów: 600 tysięcy.

Gadżet w Polsce w listopadzie

Nowy gadżet, m.in. z szybszym procesorem, lepszym aparatem i z 7-krotnie szybszą obsługą grafiki od wcześniejszego modelu, cieszy się aż tak dużą popularnością, że operatorzy AT&T, Sprint i Verizon wyczerpali już zapasy.

Amerykańskich kupców nie zniechęca nawet wysoka cena smartfona, która jest wyższa niż przewidywano.

Ceny iPhone'a 4S przy dwuletnim kontrakcie wynoszą 199, 299 i 399 dolarów w zależności od pamięci (16, 32 lub 64 Gb). W sklepach Apple od 14 października cena sprzętu bez umowy będzie wynosić: 649 dol. (16 Gb), 749 dol. (32 Gb) i 849 dolarów - za aparat z pamięcią 64 Gb.

W Europie nowy iPhone pojawi się już 28 października. Polacy będą mogli go kupić z kilkutygodniowym opóźnieniem.

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Apple