Dramatyczna akcja przed komendą. Kobieta złapała się za klatkę piersiową, upadła, dostała drgawek

Upadła przed komendą, policjanci ruszyli na pomoc
Łomża. Uderzyła głową o chodnik, dostała drgawek. Policjanci ruszyli na pomoc
Źródło: Podlaska Policja
Policjanci wjeżdżali akurat na parking komendy w Łomży (Podlaskie) gdy zauważyli leżącą kobietę. Ta wcześniej złapała się za klatkę piersiową, uderzyła głową o chodnik i dostała drgawek. Funkcjonariusze ruszyli na pomoc. Akcja została nagrana przez monitoring.  

Zaczęło się od tego, że kobieta, która szła chodnikiem przy Komendzie Miejskiej Policji w Łomży, nagle upadła. Przewracając się uderzyła głową w chodnik i dostała drgawek.

"Tę dramatyczną sytuację zauważyli policjanci z białostockiego oddziału prewencji, wjeżdżający na parking komendy" – czytamy w komunikacie na stronie policji.

Upadła przed komendą, policjanci ruszyli na pomoc
Upadła przed komendą, policjanci ruszyli na pomoc
Źródło: Podlaska Policja

Straciła przytomność

Rozpoczęli udzielanie pierwszej pomocy. "Na szczęście funkcje życiowe poszkodowanej były zachowane" – informuje policja.

Funkcjonariusze ułożyli kobietę w pozycji bocznej, zabezpieczyli przed ewentualnymi urazami oraz zapewnili komfort termiczny, zakrywając ją kocem. Kontrolowali też jej funkcje życiowe. Kobieta odzyskał przytomność już po przyjeździe karetki. Trafiła do szpitala.

OGLĄDAJ: Tomczyk: Węgry prowadzą dzisiaj politykę nie tylko prorosyjską, ale w zasadzie antypolską
Cezary Tomczyk

Tomczyk: Węgry prowadzą dzisiaj politykę nie tylko prorosyjską, ale w zasadzie antypolską

Cezary Tomczyk
Ten i inne materiały obejrzysz w subskrypcji

Opracował Tomasz Mikulicz

Czytaj także: