13-latek zginął w zderzeniu porsche i citroena

Tragiczny wypadek pod Kartuzami
Tragiczny wypadek pod Kartuzami
Źródło: W. Drewka | expresskaszubski.pl
Nie żyje 13-letni chłopiec, a dwóch mężczyzn zostało rannych – to skutki tragicznego wypadku, do którego doszło w sobotę po południu w Przodkowie na Pomorzu. Przyczyny wypadku ustala policja.

Do tragedii doszło około godziny 15.00, na wyjeździe drogi wojewódzkiej nr 224 z Przodkowa w kierunku Kartuz.

Według wstępnych ustaleń policjantów kierowca porsche panamera prawdopodobnie jechał zbyt szybko, wypadł z drogi, uderzył w drzewo i w jadącego citroena. Obaj kierowcy zostali ciężko ranni, przetransportowano ich do szpitala. Mimo starań lekarzy i długotrwałej reanimacji nie udało się uratować 13-letniego chłopca

Droga przez kilka godzin była całkowicie zablokowana i kierowcy musieli korzystać z objazdów. Przyczyny i okoliczności wypadku ustalą śledczy.

Tragiczny wypadek pod Kartuzami

Jeśli chcielibyście nas zainteresować tematem związanym z Waszym regionem - czekamy na Wasze sygnały/materiały. Piszcie na Kontakt24@tvn.pl.

Autor: ws//ec / Źródło: TVN24 Pomorze, expresskaszubski.pl

Czytaj także: