TVN: filmy, seriale, programy i inne

TVN: filmy, seriale, programy i inne

- Wiktora otrzymuje przedstawicielka niemieckich mediów, ale o polsko brzmiącym nazwisku. Równie smukła i atrakcyjna. Może nawet bardziej niż ten Wiktor - zapowiedział Anitę Werner Maciej Orłoś.

Gimnastyczki i wokalistka zgarnęły pierwsze dwa bilety do finału "Mam talent". - Jesteście nieziemskie. Pokazałyście nam, co tak naprawdę znaczy dążenie do perfekcji. Trzymam za was kciuki, żebyście wygrały ten program - mówił Robert Kozyra po występie dziewczyn z Mira Art. - Ty swoim głosem możesz wbijać gwoździe - chwaliła Anię Dudek Małgorzata Foremniak.

Wokaliści i tancerze zdominowali półfinałową czterdziestkę IV edycji "Mam Talent". Owacjami na stojąco został za swój występ nagrodzony Darek Hendel, który zaśpiewał "Jaskółkę uwięzioną" Stana Borysa. - Dla mnie to jest niepojętne, że jeszcze o tobie nie słyszałam – skomentowała Agnieszka Chylińska.

W zawodzie modelki bardzo ważne jest to, jak się chodzi. Równie ważna jest umiejętność pozowania w każdych warunkach. Dlatego uczestniczki programu "Top Model" musiały spacerować po wodzie i utrzymać nerwy na wodzy podczas sesji wykonywanej w powietrzu 100 metrów nad ziemią.

Rada Etyki Mediów "nie dostrzegła, aby ze strony jurorów dochodziło do molestowania seksualnego uczestniczek konkursu. (...) A program TOP Model jest w swej koncepcji ekshibicjonistyczny" - napisała wiceprzewodnicząca REM w odpowiedzi na list minister ds. równego traktowania. Elżbieta Radziszewska, powołując się na skargi, jakie otrzymuje, zarzucała, że uczestniczki programu TVN TOP Model są upokarzane i molestowane.

"Etyka w biznesie" to nowy program na antenie Religia.TV, w którym zagadnienia z szeroko rozumianej etyki biznesu i finansów zostaną skonfrontowane ze współczesnymi zjawiskami ekonomicznymi. Premiera już 8 października o godz. 14. Program poprowadzi ks. Kazimierz Sowa.

Na dzień dobry wizerunkowy szok, później szybka przebieżka po pasach, w deszczu w centrum miasta, a na koniec... fotograficzna sesja z nagim sportowcem. Przez wszystkie te etapy musiały przejść kandydatki na "Top model" w piątym odcinku programu. Z rywalizacji odpadła Karolina Henning.

We wrześniu 2011 r. Telewizja TVN po raz pierwszy w historii była najchętniej oglądaną stacją w Polsce we wszystkich grupach docelowych i jedyną z dużych stacji, która poprawiła wyniki oglądalności. Tym samym TVP 1 nie jest już liderem na rynku.

Antoni Macierewicz ma przeprosić ITI za swe słowa z 2007 r. o związkach spółki z wojskowymi służbami specjalnymi PRL i o finansowaniu jej ze środków FOZZ - orzekł w piątek Sąd Apelacyjny w Warszawie. To pierwszy taki prawomocny wyrok wobec byłego szefa komisji weryfikacyjnej WSI, dziś posła PiS.

Doiły krowy, kozy, karmiły kury i pozowały do zdjęć - kandydatkom do tytułu "Top Model" nie było łatwo przejść do kolejnego etapu rywalizacji. Nie mniej jednak trzynaście z 46 dziewcząt trafiło do wymarzonego domu modelek.

- Siedziałam i czułam się jak w innym świecie - usłyszał od Iwony Szymańskiej-Pavlović Stanisław Karpiel-Bułecka, ale widzowie programu "Taniec z Gwiazdami" czuli się zupełnie inaczej i postanowili, że to właśnie góral odpadnie z show. Tak zakończył się czwarty odcinek widowiska TVN.

Uczestniczki programu "Top Model" coraz ostrzej rywalizują o utrzymanie się w programie. Dziewczyny chcące zostać modelkami nie tylko pięknie prezentowały się na wybiegu, ale też kusiły jurorów, pływały w mazurskim jeziorze i odsłaniały swoje sekrety. Doszło nawet do "testu" autentyczności biustu jednej z uczestniczek.

Jurorzy chwalili, widzowie zganili. Kolejny odcinek "Tańca z gwiazdami" odbędzie się już bez Marty Krupy. Siostra popularnej "Dżoany" odpadła po pierwszym tańcu w programie. Na koniec swojej przygody z "TzG" uroniła sporo łez. Najwięcej głosów telewidzów zdobyli Katarzyna Zielińska i Rafał Maserak.

Mówi się, że jego życiorysem można by obdzielić kilka osób. Polityk, dziennikarz, pisarz, działacz społeczny, historyk. Także były więzień Auschwitz, żołnierz AK, uczestnik Powstania Warszawskiego, minister, senator, sekretarz stanu - Władysław Bartoszewski, dla wielu autorytet i wzór. Sylwetkę profesora przybliży Justyna Pochanke w cyklu rozmów pt. "Lekcja Bartoszewskiego" w TVN24.

Pierwszy odcinek drugiej edycji programu TVN "Top Model" - za nami. Jego gwiazdą została 22-letnia Michalina Manios, piękna hermafrodyta, która swoją urodą i odwagą zachwyciła jury.

Dziś wieczorem pierwszy odcinek czwartej edycji show TVN "Mam Talent!". Rano w "Dzień Dobry TVN" jurorzy programu Agnieszka Chylińska i Robert Kozyra zdradzili czego możemy się spodziewać.

Gieniek Loska po zwycięstwie w programie X Factor zawiesił swoje dotychczas ulubione zajęcie - granie na ulicach. Całe dnie spędza w studiu i nagrywa ze swoim zespołem debiutancką płytę. - Mamy fajny skład. Przebywamy teraz tyle razem, że z żoną tyle nie jestem - żartuje Grzegorz Schneider, jeden z członków "Gieniek Loska Band".

Telewizja TVN uruchomiła własną platformę wideo na żądanie. Dzięki usłudze tvn player użytkownicy mają bezpłatny dostęp do seriali, show i programów emitowanych na głównej antenie stacji oraz w kanałach tematycznych. Tvn player to także możliwość przedpremierowego oglądania produkcji antenowych.

Na początku sierpnia 2001 roku mieliśmy za sobą epokowe wydarzenie, które wstrząsnęło medialnymi posadami naszego kraju. Wystartowała pierwsza, wyłącznie informacyjna, telewizja - TVN24. Umówmy się, że na początku nikogo ten start na kolana nie powalił, ale - jak mawiał klasyk - nie ważne jak się zaczyna, ale jak się kontynuuje - no, może on troszeczkę inaczej mówił. Dziś nie tylko o tym. Jak w każdym porządnym serwisie informacyjnym będzie trochę polityki, spraw społecznych, sportu i pogody.

Jesienna ramówka TVN to nowe propozycje, takie jak: kryminał z przymrużeniem oka "Układ Warszawski", serial "Wszyscy kochają Romana" czy ADHD TV. To również sprawdzone hity i dobrze znane programy: "Taniec z Gwiazdami", "Kuba Wojewódzki", "Top Model" czy "Na Wspólnej".