Teleturniej

Teleturniej

"Nie mam zielonego pojęcia"

Tym razem swoją pamięć o najważniejszych wydarzeniach listopada 2007 roku postanowił sprawdzić ówczesny student, a obecnie poseł Kukiz'15. Na 10 pytań Tomasza Sianeckiego odpowiada Paweł Grabowski.

"Panie redaktorze może następny zestaw pytań"

Tym razem do egzaminu z wiedzy o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach listopada 2007 roku przystąpiła była minister edukacji narodowej. Na 10 pytań Tomasza Sianeckiego odpowiada Krystyna Szumilas z Platformy Obywatelskiej.

"Było ciekawie, ale teraz jest jeszcze ciekawiej"

Tym razem z 10 pytaniami Tomasza Sianeckiego zmierzył się ówczesny kandydat Samoobrony na posła, a obecnie lider Ruchu Sprawiedliwości Społecznej. Swoją pamięć o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach października 2007 roku sprawdzał Piotr Ikonowicz.

"Myślę, że więcej było odpowiedzi złych"

W tym tygodniu swoją pamięć postanowił sprawdzić jeden z najstarszych posłów, a obecnie także marszałek senior. Na 10 pytań z wiedzy o najważniejszych wydarzeniach 2007 roku odpowiada przewodniczący KP Wolni i Solidarni Kornel Morawiecki.

"Mam nadzieję, że wstydu nie przyniosę"

Mimo że młody minister w ostatnich dniach miał mnóstwo pracy i mało czasu na odświeżenie pamięci, postanowił jednak zmierzyć się z 10 pytaniami Tomasza Sianeckigo. Swoją wiedzę o wydarzeniach września 2007 roku sprawdzał Paweł Szefernaker z Prawa i Sprawiedliwości.

"Obiecanki pacanki tylko nie wiem kto jest pacanem"

W tym tygodniu z 10 pytaniami Tomasza Sianeckiego zmierzyła się pisarka, a 10 lat temu założycielka Partii Kobiet. Swoją pamięć o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach września 2007 roku sprawdzała Manuela Gretkowska.

"To był bardzo gorący okres w polityce"

W tym tygodniu swoją pamięć o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach września 2007 roku postanowił sprawdzić poseł niedawno powstałego koła Wolni i Solidarni. Na 10 pytań Tomasza Sianeckiego odpowiada Ireneusz Zyska.

"Tu mnie pan zagiął"

Tym razem z 10 pytaniami Tomasza Sianeckiego postanowił zmierzyć się do niedawna poseł Nowoczesnej, a obecnie już Platformy Obywatelskiej. Swoją pamięć o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach przełomu sierpnia i września 2007 roku sprawdzał Grzegorz Furgo.

"Ja się zawsze interesowałem"

Tym razem Tomasz Sianecki postanowił sprawdzić pamięć prawnika, a obecnie nowicjusza w polskim parlamencie. Na 10 pytań z wiedzy o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach 2007 roku odpowiada Tomasz Rzymkowski z Kukiz'15.

"Tu mnie pan trochę zaszachował"

W tym tygodniu Tomasz Sianecki wywołał do odpowiedzi wieloletniego działacza i posła Platformy Obywatelskiej. Na 10 pytań z wiedzy o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach lipca 2007 roku odpowiada Rafał Grupiński.

"Gdzieś tam w pamięci odbicie jakieś było"

W tym tygodniu Tomasz Sianecki wywołał do odpowiedzi ówczesnego posła Prawa i Sprawiedliwości, a dziś także posła, ale już z Platformy Obywatelskiej. Swoją pamięć o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach lipca 2007 roku sprawdzał Antoni Mężydło.

"Europejski był słabszy, a polski w miarę"

W tym tygodniu Tomasz Sianecki postanowił sprawdzić wiedzę byłego eurodeputowanego LPR, a obecnie posła Kukiz'15. Na 10 pytań z wiedzy o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach czerwca 2007 roku odpowiada Sylwester Chruszcz.