Teleturniej

Teleturniej

"Trochę jest inny Sejm, bardziej dynamiczny"

Tym razem swoją pamięć postanowił sprawdzić wracający do ław poselskich po 14 latach przerwy poseł Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Na 10 pytań Tomasza Sianeckiego z wiedzy o najważniejszych wydarzeniach grudnia 2009 roku odpowiada Marek Dyduch.

"O rety, ależ mi pan pamięć przetrenował"

Tym razem do egzaminu z wiedzy o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach września 2009 roku przystąpiła przewodnicząca Inicjatywy Polskiej. Na 10 pytań Tomasza Sianeckiego odpowiada Barbara Nowacka.

"Pozdrawiam panią, która mi to podarowała"

Tym razem do testu z pamięci w przerwie między kampanijnymi spotkaniami przystąpił były poseł Kukiz'15, a obecnie poseł Prawa i Sprawiedliwości. Na 10 pytań Tomasza Sianeckiego odpowiada Tomasz Rzymkowski.

"Popłynąłem na pierwszym panie redaktorze"

W tym tygodniu do niełatwego egzaminu z pamięci o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach lipca 2009 roku przystąpił przewodniczący Stronnictwa Demokratycznego. Na 10 pytań Tomasza Sianeckiego odpowiada Paweł Piskorski.

"Jak jest mocna 4 z prawa prywatnego to jest bardzo wysoka ocena"

W tym tygodniu swoją pamięć postanowił sprawdzić prawnik, nauczyciel akademicki i były wiceminister skarbu, a obecnie poseł Platformy Obywatelskiej. Na 10 pytań Tomasza Sianeckiego z wiedzy o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach lipca 2009 roku odpowiada Zdzisław Gawlik.