17-latek po ucieczce z komisariatu trafił do szpitala

Komisariat policji w Szczecinie
Do zdarzenia doszło w Szczecinie
Źródło: Google Earth

Policjanci po pościgu zatrzymali 17-latka, który uciekł z komisariatu przez okno na trzecim piętrze. Znaleźli nastolatka w zaroślach. Wymagał pomocy medycznej, trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w środę, 14 maja, na terenie komisariatu Szczecin Śródmieście. - Podczas prowadzonych czynności z zatrzymanym nieletnim doszło do jego samowolnego oddalenia się. Chwilę po tym zdarzeniu, w wyniku prowadzonego pościgu, 17-latek został odnaleziony przez policjantów w zaroślach - przekazała nam nadkomisarz Anna Gembala, oficer prasowy KMP w Szczecinie.

O zdarzeniu jako pierwszy poinformował portal 24kurier.pl. Jak przekazał, nastolatek uciekł przez okno na trzecim piętrze.

Z obrażeniami trafił do szpitala

Gembala przekazała nam, że kiedy funkcjonariusze znaleźli 17-latka, wymagał on pomocy medycznej i trafił do szpitala.

Natalia Dorochowicz, rzeczniczka prasowa Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie, dodała, że zespół ratownictwa medycznego został zadysponowany do poszkodowanego z urazem brzucha i okolicy lędźwiowej.

- Pacjent przytomny, w stanie ogólnym średnim, po dokonaniu niezbędnych medycznych czynności ratunkowych, został przewieziony do szpitala - przekazała Dorochowicz.

Trwają czynności w tej sprawie, a materiały zostały przekazane też do prokuratury.

TVN24
Dowiedz się więcej:

TVN24

Czytaj także: