Znaleziono ciała ciężarnej nastolatki i jej chłopaka. Policja podejrzewa morderstwo

Źródło:
Today, ABC7, Independent
San Antonio
San Antonio
Google Earth
San Antonio

Dwójka młodych ludzi odnaleziona martwa w samochodzie na parkingu w San Antonio w Teksasie to najprawdopodobniej zaginiona ciężarna 18-latka i jej chłopak. Według policji mogło dojść do morderstwa.

18-letnia Savanah Soto zaginęła w piątek. Według policji po raz ostatni była widziana około godz. 14:00 w Leon Valley w Teksasie, gdzie mieszkała ze swoim chłopakiem. Rodzina zgłosiła zaginięcie dziewczyny, ponieważ termin narodzin jej dziecka minął kilka dni wcześniej i nie stawiła się na wizytę w szpitalu. W niedzielę jej matka napisała na Facebooku, że martwi się o córkę.

ZOBACZ TEŻ: "Po prostu ją dźgnijmy, będzie zabawniej". Nastolatkowie winni zabójstwa 16-latki, sąd ujawnił plan zbrodni

Zaginiona 18-latka prawdopodobnie nie żyje

Od początku funkcjonariusze informowali, że zdrowie i bezpieczeństwo dziewczyny może być zagrożone, dlatego przy poszukiwaniach uruchomiono specjalny Clear Alert. W nocy 26 grudnia policja z San Antonio poinformowała, że w stojącym na parkingu samochodzie należącym do partnera Soto, 23-letniego Matthew Guerry, znaleziono dwa ciała, najprawdopodobniej tej pary. Z oficjalnym potwierdzeniem tej informacji policjanci czekają na wyniki sekcji zwłok.

William McManus, szef policji w San Antonio, przekazał, iż funkcjonariusze podejrzewają, że doszło do morderstwa pary. Okoliczności zdarzenia są jednak bardzo skomplikowane, dlatego nie mogą jeszcze mieć takiej pewności. Dodał, że ciała mogły znajdować się w pojeździe 3-4 dni.

Amerykańskie media zauważają, że w 2022 roku rodzinę Soto dotknęła inna tragedia. 15-letni brat dziewczyny, Ethan, został śmiertelnie postrzelony.

ZOBACZ TEŻ: Zabójstwo 23-letniej nauczycielki wstrząsnęło Irlandią. Pięć osób z zarzutami utrudniania śledztwa

Autorka/Autor:pb//am

Źródło: Today, ABC7, Independent

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock