181 cm i pseudonim Kowalski Młot. Plotki o nowej dziewczynie Putina

Nowa para na Kremlu?
Nowa para na Kremlu?
kremlin.ru, wikipedia
kremlin.ru, wikipediaPlotki o romansie przybrały na sile po turnieju sambo w Soczi 29 sierpnia

Nokautowała rywalki na ringu, teraz podbiła serce Władimira Putina? W rosyjskich - i nie tylko - mediach aż huczy w ostatnich dniach od plotek o rzekomo nowej partnerce prezydenta. Co ciekawe, bokserka Natalia Ragozina jest podobno bliską przyjaciółką gimnastyczki Aliny Kabajewej, którą od wielu lat wiązano z Putinem.

Natalia Ragozina ma 39 latMediacrat / Wikipedia (CC BY-SA 3.0)

Od kilku dni w mediach nie tylko rosyjskich, ale i zachodnich, głośno o rzekomej nowej wybrance serca prezydenta Rosji.

Najpierw pisały o tym tylko plotkarskie portale, teraz już także te informacyjne. Nową oblubienicą Władimira Putina ma być seksowna bokserka Natalia Ragozina, na ringu znana bardziej jako Kowalski Młot.

Razem w Soczi

39-letnia Ragozina pojawiała się podobno w otoczeniu Putina już na paru innych wcześniejszych publicznych wydarzeniach, ale dopiero teraz zrobiło się głośno o rzekomym romansie.

Plotki pojawiły się po tym, jak kilka dni temu Ragozina towarzyszyła Putinowi na turnieju sambo bojowego w Soczi.

29 sierpnia Putin, Miedwiediew i cała świta oglądali VI Międzynarodowy Turniej Bojowego Sambo "PŁOTFORMA S-70". Oficjalnym wytłumaczeniem obecności Ragoziny mogłoby być zapewne to, że jest mistrzynią boksu i kick-boxingu, ale chyba nie tylko o to chodzi.

I kto tu jest najważniejszy?kremlin.ru

Na zdjęciach opublikowanych na oficjalnej stronie Kremla widać, że blondynka zajmuje miejsce po prawej ręce prezydenta, a sama z kolei ma po drugiej stronie premiera Dmitrija Miedwiediewa. 39-letnia wysportowana blondynka w obcisłej niebieskiej sukience na jednym ze zdjęć spogląda na prezydenta z miną, która - zdaniem plotkarskich portali w Rosji - mówi wszystko.

Co za spojrzenie!kremlin.ru

Zresztą zwraca uwagę, że na 16 zdjęć w fotogalerii aż na ośmiu jest Ragozina. Takie rzeczy nie dzieją się przypadkowo - musiało być polecenie, żeby wybić obecność bokserki u boku prezydenta.

Superczempionka

Ragozina to niepokonana w ringu rosyjska bokserka, mistrzyni świata zawodowców w swojej kategorii (do 72,5 kg) w wersji WIBF, WBA i GBU. Jest najbardziej utytułowaną zawodniczką w świecie kobiecego boksu: dwukrotna mistrzyni świata, posiadaczka Pucharu Świata, dwukrotna mistrzyni Europy i pięciokrotna mistrzyni Rosji.

Jest już legendą kobiecego boksuMediacrat / Wikipedia (CC BY-SA 3.0)

Ma też szereg tytułów w kickboxingu: dwukrotna mistrzyni świata, mistrzyni Azji, 5-krotna mistrzyni Rosji.

Ragozina jest podobno bliską przyjaciółką Aliny Kabajewej, o której dotychczas plotkowano, że jest w związku z Putinem i że mają nawet dwoje dzieci.

Łączy je na pewno sport (choć Kabajewa przestała go uprawiać dawno temu), dzieli za to wzrost. O ile Kabajewa jest o cztery centymetry niższa od Putina, to Ragozina wyższa o 11 cm.

W SOCZI PUTIN DBAŁ TEŻ O TĘŻYZNĘ FIZYCZNĄ

Autor: //gak / Źródło: obozrevatel.com, tvn24.pl, rusjev.net

Źródło zdjęcia głównego: kremlin.ru

Tagi:
Raporty:
Pozostałe wiadomości