Jej Seksowna Wysokość Pippa

TVN24

Aktualizacja:
EastNewsPippa najseksowniejszą druhną

Piątek bez wątpienia należał do Williama i Kate, ale uwagę wszystkich przykuła również siostra panny młodej, Pippa. - Młodsza panna Middleton skradła siostrze show - piszą brytyjskie gazety, zachwycając się naturalnością i seksapilem Pippy.

Gazety jednogłośnie ogłosiły młodszą Middletonównę najseksowniejszą druhną na świecie. - Była uosobieniem elegancji w białej, dopasowanej sukni, zaprojektowanej, podobnie jak kreacja Kate, przez Sarę Burton dla Alexandra McQueena - zachwyca się prasa.

Nie szczędzi też pochwał weselnemu strojowi Pippy: mocno wydekoltowanej sukni w kolorze szmaragdu, w którą druhna Kate przebrała się na przyjęcie.

- 27-letniej Pippie udało się sprostać najtrudniejszemu zadaniu: wyglądała fantastycznie, ale nie przyćmiła panny młodej - zauważa "Daily Telegraph". Gazeta pisze, że Middletonówna przykuła uwagę wszystkich już od początku. - Jej imię pojawiało się w piątek wszędzie: na Twitterze i na Facebooku. Jeden z zafascynowanych internautów napisał, że to "najpiękniejsza osoba, jaka spotkał w życiu". - Pippa Middleton wyglądała niesamowicie. Chyba się w niej zakochałem - napisał inny.

Pippa w drodze z Opactwa Westmister (EPA)
 
EPA

Już zajęta

Pippa bez zarzutu wykonała swoje obowiązki druhny. Po ceromonii opuściła Opactwo Westminsterskie pod rękę z księciem Harrym, z którym podobno dogaduje się bardzo dobrze. Potem stała obok niego na pałacowym balkonie.

- Harry powinien uczynić zadość starej tradycji romansu drużby z druhną - napisał na Twitterze Michael Vaughan, były kapitan narodowej drużyny krykieta.

Tak się jednak raczej nie stanie. Wielbiciele siostry Kate muszą przełknąć gorzką prawdę: Pippa jest związana z Alexem Loudonem, pracującym w londyńskim City finansistą, który towarzyszył jej na ślubie, ale pozostawał w cieniu.

CZYTAJ - RELACJA MINUTA PO MINUCIE Z KRÓLEWSKIEGO ŚLUBU

Wszystko o królewskim ślubie

Źródło: dailymail.co.uk, telegraph.co.uk