Gordon Ramsay z "bardzo ważną wiadomością"

Źródło:
tvn24.pl
Gordon Ramsay - nagranie archiwalne
Gordon Ramsay - nagranie archiwalne
Reuters Archive
Gordon Ramsay - nagranie archiwalne Reuters Archive

"Z okazji jutrzejszego Dnia Ojca mam bardzo ważną wiadomość dla wszystkich tatusiów... ZAKŁADAJCIE KASKI!" - napisał w sobotę w mediach społecznościowych Gordon Ramsay. Kucharz poinformował, że doznał "poważnego wypadku podczas jazdy na rowerze".

Znany szkocki kucharz Gordon Ramsay poinformował w sobotę w mediach społecznościowych, że doznał "poważnego wypadku podczas jazdy na rowerze" w stanie Connecticut w USA. "Z okazji Dnia Ojca mam bardzo ważną wiadomość dla wszystkich tatusiów... ZAKŁADAJCIE KASKI!" - napisał.

Czytaj również: Dzicy lokatorzy przejęli lokal znanego restauratora

"Wszystko jest w porządku, nie złamałem żadnej kości, ani nie doznałem poważniejszych obrażeń, ale jestem trochę posiniaczony i wyglądam jak fioletowy ziemniak. Jestem wdzięczny wszystkim lekarzom, pielęgniarkom i personelowi szpitala Lawerence Memorial Hospital w Nowym Londynie, którzy zaopiekowali się mną, ale najbardziej wdzięczny jestem mojemu kaskowi, który uratował mi życie" - dodał, życząc miłego Dnia Ojca, który m.in. w USA i Wielkiej Brytanii obchodzony jest w 3. niedzielę czerwca (w tym roku 16 czerwca).

Na wideo zamieszczonym w mediach społecznościowych zaprezentował obrażenia, jakich doznał podczas wypadku. Na Instagramie udostępnił także zdjęcia pokazującego uszkodzenia jego kasku.

Autorka/Autor:ks/kg

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: PAP/EPA