Berlusconi śpiewa o miłości

Premier Włoch śpiewa miłosne piosenki także po francusku
Premier Włoch śpiewa miłosne piosenki także po francusku
Źródło: youtube.com

"Miłość gaśnie niczym gwiazda, która dzięki pocałunkom sprawia, że czujesz się piękna" - śpiewa... włoski premier Silvio Berlusconi. Wraz ze słynnym neapolitańskim śpiewakiem Mariano Apicellą przygotowuje nową płytę z piosenkami miłosnymi.

- Dużo pracujemy. Chciałbym, żeby to CD ukazało się w grudniu, ale to nie będzie łatwe w powodu wielu zobowiązań prezesa Rady Ministrów - powiedział Apicella te poniedziałkowej "La Repubblice".

To już druga wspólna płyta

45-letni Apicella już od 20 lat rozpowszechnia we Włoszech repertuar neapolitański. Współpracę muzyczną z Silvio Berlusconim rozpoczął na początku 2000 roku. Poprzednia płyta Apicelli z piosenkami Berlusconiego wyszła w 2003 roku i trafiła na bestsellerową listę Top 50.

Źródło: TVN24, PAP

Czytaj także: