Różczka: warto grać z Orkiestrą

Magdalena Różczka w "Faktach po Faktach"
Magdalena Różczka w "Faktach po Faktach"
Źródło wideo: tvn24
Źródło zdj. gł.: tvn24
- Przyłączam się do każdego dobrego człowieka, który ma na tyle siły w sobie i ogromne serce, żeby działać - mówiła w "Faktach po Faktach" aktorka Magdalena Różczka, tłumacząc, dlaczego wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Źródło: tvn24

Czytaj także: