Dzieci przybywa. Miejsc w świetlicach nie ma

W szkołach przybywa dzieci, a brakuje miejsc w świetlicach
W szkołach przybywa dzieci, a brakuje miejsc w świetlicach
Źródło wideo: tvn24
Źródło zdj. gł.: TVN24 Łódź
Dzieci w szkołach więcej, a miejsca w świetlicach nie przybyło. W wielu szkołach tłok, dlatego czasami rodzice starszych dzieci proszeni są o to, by nie zostawiać ich w świetlicy, bo nie ma miejsc. Rodzice są w kropce - a ministerstwo mówi, że to bezprawie.

Źródło: tvn24

Czytaj także: