"Wesołych świąt" od piłkarzy Lecha w pięciu językach

Życzenia składa m
Życzenia składa m.in. Piotr Reiss
Źródło wideo: Lech TV
Źródło zdj. gł.: Lech Poznań | Kuba Błoszyk
W kadrze Lecha Poznań nie brakuje obcokrajowców. Klub postanowił to wykorzystać i na oficjalnej stronie zamieścił film, w którym piłkarze składają świąteczne życzenia w swoich ojczystych językach.

Życzenia kibicom złożyli: Ivan Djurdjević, Gergo Lovrencsics, Kebba Ceesay, Luis Henriquez i Piotr Reiss. Każdy w swoim ojczystym języku.

W Lechu Poznań gra obecnie ośmiu zawodników z zagranicy. Oprócz wymienionej czwórki, w kadrze znajdują się: bośniacki bramkarz Jasmin Burić, kolumbijski obrońca Manuel Arboleda, bułgarski pomocnik Aleksandyr Tonew oraz drugi obok Djurdjevicia Serb - napastnik Vojo Ubiparip.

Autor: FC/par / Źródło: TVN 24 Poznań

Czytaj także: