Wyszła z pracy i ślad po niej zaginął. Policja poszukuje Alicji Żebrowskiej

Policja publikuje zdjęcia z monitoringu
Policja publikuje zdjęcia z monitoringu
Źródło: Materiały policyjne
22 grudnia zaginęła Alicja Żebrowska. Ostatni raz widziana była około godziny 15 w podpoznańskim Swarzędzu. Wyszła z pracy i ślad po niej zaginął.

Od kilku dni policja, straż pożarna, a także rodzina intensywnie poszukuje 44-letniej Alicji Żebrowskiej. Przeczesywane są lasy wokół Swarzędza, a także okolice jeziora Swarzędzkiego. Na razie bezskutecznie.

Ostatni raz widziana na rynku

Kobieta pochodzi z Łowęcina. Jest brunetką, ma niebieskie oczy. zaginęła 22 grudnia około godziny 15. Ostatni raz widziana była na rynku w Swarzędzu.

W chwili zaginięcia ubrana była w czarny, pikowany płaszcz do kolan, szare jeansy, czarne buty. Miała przy sobie czarną torebkę.

Policja opublikowała zdjęcie z miejskiego monitoringu, który zarejestrował kobietę przed zaginięciem. Funkcjonariusze liczą, że pomoże to w poszukiwaniach.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o losie zaginionej, proszone są o kontakt z najbliższym posterunkiem policji lub całodobowym numerem telefonu 997.

Alicja Żebrowska zaginęła 22 grudnia
Alicja Żebrowska zaginęła 22 grudnia
Źródło: archiwum prywatne

Autor: ib/r / Źródło: TVN24 Poznań

Czytaj także: