Znaleziono ją w lesie, miała rany kłute. Policja szuka zabójcy

TVN24

TVN24 / archiwumPolicja szuka świadków zdarzenia

Kto i dlaczego zabił młodą kobietę w Słubicach (woj. lubuskie) - próbuje to wyjaśnić policja. Wiadomo, że 25-latkę zamordowano w miniony czwartek. Na jej ciele były rany kłute. Na razie nikogo nie zatrzymano w tej sprawie.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci młodej kobiety, której ciało znaleziono w czwartek 19 kwietnia w okolicach Szosy Rzepińskiej, niedaleko zjazdu na ul. Obozową. Policję powiadomił partner kobiety.

- Funkcjonariusze zabezpieczyli ślady na miejscu zdarzenia. Cały czas trwają intensywne czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności, jak i przyczyn śmierci kobiety. Śledztwo prowadzimy pod kątem zabójstwa - poinformowała aspirant Magdalena Jankowska ze słubickiej policji.

Miała rany cięte

Śledczy ustalili tożsamość ofiary. 25-latka była obywatelką Bułgarii. Nie wiadomo, czy przebywała w Polsce legalnie.

- Kobieta miała na ciele rany kłute. Sekcja zwłok wykazała, że ofiara została zamordowana 19 kwietnia w godzinach 17.30-18.30 - mówi Roman Witkowski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gorzowie Wielkopolskim.

Na razie nikogo nie zatrzymano w tej sprawie. Policja apeluje do wszystkich osób, które w chwili zabójstwa mogły być w pobliżu. - Jeśli posiadają informacje na temat sprawcy bądź widziały podejrzane osoby oraz pojazdy kręcące się w tym rejonie, prosimy o kontakt z komendą powiatową policji w Słubicach pod numerem telefonu 95 759 28 11 lub 997 - mówi Jankowska.

Policjanci liczą też na kierowców, którzy w czasie jazdy mają włączony rejestrator. Niewykluczone, że na takim nagraniu mogłyby się znajdować jakieś szczegóły, które pomogą dotrzeć do sprawcy.

Wszystkie osoby, które przebywały w rejonie Szosy Rzepińskiej (od Auto Pomoc Szkwarek do Kunowic) w godzinach 17.30-18.30, posiadają informacje na temat sprawcy bądź widziały podejrzane osoby kręcące się w tym rejonie oraz pojazdy, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Słubicach pod nr tel.95 759 28 11 lub 997. Osoby, które w swoich pojazdach mają zamontowane rejestratory, prosimy o zgłaszanie się z przedmiotowymi urządzeniami. KPP Słubice

Jeśli chcielibyście nas zainteresować tematem związanym z Waszym regionem - czekamy na Wasze sygnały/materiały. Piszcie na Kontakt24@tvn.pl.

Autor: aa/mś / Źródło: TVN24 Poznań