Pomorze

Zabytkowy kabriolet "skasowany", trzy osoby w szpitalu

Pomorze

OSP WejherowoVolkswagen zderzył się z samochodem marki CWS

Jak wstępnie ustaliła policja, 46-latka straciła panowanie nad autem i uderzyła w replikę samochodu CWS T1. Po wypadku trzy osoby trafiły do szpitala. Zabytkowe auto zostało zniszczone.

Do wypadku doszło w sobotę po godzinie 19 na ulicy Marynarki Wojennej w Wejherowie.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 46-latka kierująca samochodem volkswagen golf straciła panowanie nad pojazdem i doszło do zderzenia z samochodem marki CWS - poinformowała asp. sztab. Anetta Portykus z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie.

Trzy osoby trafiły do szpitala. W najcięższym stanie jest pasażerka volkswagena.

Na miejscu wypadku byli strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wejherowie. To oni umieścili zdjęcia z wypadku na jednym z portali społecznościowych. Jak napisali, działania zakończono około godziny 23.

W wypadku zniszczona została replika samochodu marki CWS T1. Było to dzieło mieszkańca Wejherowa, który odtworzył polski samochód, produkowany w latach 1927-1931. Mężczyzna stworzył replikę CWS T1 ze szczątków dokumentacji - rysunków i nielicznych zdjęć.

Na zdjęciach widać, że auto zostało poważnie uszkodzone.

Policja prosi, żeby każdy, kto coś wie na temat wypadku zgłosił się do komisariatu.

Jeśli chcielibyście nas zainteresować tematem związanym z Waszym regionem - czekamy na Wasze sygnały/materiały. Piszcie na Kontakt24@tvn.pl.

Autor: MAK / Źródło: tvn24

Źródło zdjęcia głównego: OSP Wejherowo

Pozostałe wiadomości