Znaleźli pieniądze, policja szuka właściciela. Musi znać odpowiedzi na kilka pytań

Autor:
MAK/gp
Źródło:
TVN24/PAP
Mieszkańcy Sopotu znaleźli pieniądze, policja szuka właściciela
Mieszkańcy Sopotu znaleźli pieniądze, policja szuka właścicielaGoogle Maps
wideo 2/4
sopot

Policjanci szukają właściciela pieniędzy znalezionych 10 listopada na terenie Sopotu. To, ile jest gotówki i gdzie dokładnie mogła zostać znaleziona, musi powiedzieć osoba podająca się za właściciela. Funkcjonariusze mogą zapytać też o inne szczegóły.

Starszy aspirant Lucyna Rekowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Sopocie przekazała w piątek, że sopoccy funkcjonariusze szukają osoby, która zgubiła pieniądze. - Zostały one znalezione 10 listopada na terenie miasta przez dwoje mieszkańców. Gdy znalazcom nie udało się znaleźć właściciela przez kilka dni, pieniądze przekazali sopockim policjantom. Do chwili obecnej funkcjonariusze nie ustalili właściciela gotówki - poinformowała Rekowska.

Właściciel musi podać szczegóły

Dodała, że osoba, która zgubiła pieniądze i jest w stanie podać policjantom m.in. dokładną kwotę oraz inne szczegóły, może kontaktować się z Komendą Miejską Policji w Sopocie przy ul. Armii Krajowej 112A.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE>>>

Kontakt mailowy: wojciech.stefanski@gd.policja.gov.pl (prowadzący sprawę) Kontakt telefoniczny: 47 74 26336 – st.asp. Wojciech Stefański, 47 74 26394 – kierownik Ogniwa ds. Wykroczeń Wydziału Prewencji, 47 74 26222 – dyżurny sopockiej komendy.

Autor:MAK/gp

Źródło: TVN24/PAP

Źródło zdjęcia głównego: Przemek Swiderski/Gallo Images Poland

Pozostałe wiadomości