Pięciolatek wypadł z okna na trzecim piętrze, zmarł w szpitalu

TVN24 | Pomorze

Autor:
MAK
Źródło:
TVN24
Chłopiec wypadł z trzeciego piętra kamienicytvn24
wideo 2/5
tvn24Chłopiec wypadł z trzeciego piętra kamienicy

Zmarł pięcioletni chłopiec, który tydzień temu wypadł z okna mieszkania na trzecim piętrze. Do tragedii doszło w Koszalinie (Zachodniopomorskie). Śledztwo w tej sprawie trwa. Nikomu nie postawiono zarzutów.

Informację o śmierci pięcioletniego chłopca przekazał w środę Ryszard Gąsiorowski z Prokuratury Okręgowej w Koszalinie. Dziecko tydzień temu, 13 stycznia wypadło z okna mieszkania na trzecim piętrze kamienicy przy ulicy Młyńskiej. W stanie ciężkim zostało przyjęte na Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii Dziecięcej Szpitala Wojewódzkiego.

Mimo starań lekarzy chłopca nie udało się uratować.

Postępowanie prowadzone jest w sprawie

Do zdarzenia doszło w środę, 13 stycznia około godziny 10.

Jak informował 13 stycznia "Głos Koszaliński", leżącego na chodniku chłopczyka zauważyli strażnicy miejscy i przejeżdżający samochodem mężczyzna. To strażniczka pierwsza zaczęła udzielać dziecku pierwszej pomocy. Chłopiec nie był ubrany, więc okryła go swoją kurtką i kocem termicznym.

- Matka w chwili zdarzenia była trzeźwa – przekazała tydzień temu komisarz Monika Kosiec, rzeczniczka koszalińskiej policji. - Z relacji rodziców i świadków wynika, że chłopiec się poślizgnął – dodała.

Prokuratura prowadzi postępowanie w sprawie zdarzenia. Na razie nikomu nie postawiono zarzutów. Rodzina została objęta opieką psychologów.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE>>>

Autor:MAK

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: tvn24